Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A 17-19 év közötti lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 17-19 év közötti lányok szívesen járnának egy egy 25 éves pasival?

Figyelt kérdés
Vagy riasztó ha idősebb pár évvel?
2018. febr. 8. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem.
2018. febr. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szívesen járnék idősebb fiúkkal, de van egy x korhatár, amit nem szivesen lépnék át.
2018. febr. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Én 18 évesen per pillanat maximum 21-22 éves srácot tudok elképzelni magam mellett, én még csak most végzek a gimnáziumban, most fogok egyetemre menni a világ túlsó felére, nehezen tudnám összeegyeztetni az életem egy már dolgozó, helyhezkötött férfival.
2018. febr. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. febr. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, kiegészíteném: Igen, szivesen, de ez a férfi személyétől függ, meg még sok mindentől. De engem a korkül. nem zavar.
2018. febr. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Vajna Timikét sem zavarja a +38 év,mert mindig van az a pénz....
2018. febr. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
#5: Na az ilyen lányok jönnek össze 17 évesen 30-as férfiakkal, mondván, hogy a kor csak egy szám... Szerintem gáz
2018. febr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%

Van eset amikor gáz, van amikor nem.

Tény hogy 0,0000( talán itt jön egy egyes [1] ) akik tényleg szeretik egymást és nem a kor számít.

17-19 és 25 éves srác, nem nagy dolog.

Idősebb fejjel , ha már komoly gondolkodású a lány, az sem számít ha 10 évvel idősebb , vagy 10+

Mindenki itt a korkülönbségre esküszik, vagyis hogy minél kisebb, annál jobb .

Gondolj már bele. Mi a matematikai valószínűsège. Hogy olyan MAGYAR ( TEHÁT 10 MILLIÓ FŐ , lejössz te az -1

Lejön nyilván a szüleid korcsoportja és azon felül, jó esetben a 16 alattiak is lejönnek. Lejön a maradék korosztály ellenkező nemű egyedeinek száma.

Szerinted mennyi az a fő. Aki marad ?

És mennyi az aki a Te 10-20-50 km es körzetedben él, akivel akár összefutsz , vagy megjsmerkedsz életed során?

Valljuk be kevés :)

És itt ha max 3-4 évvel idősebb sráccal jönnél össze. Az a szám Máris megtizedelődik.

Nyilván 17 évesen , ne 27 éves sráccal gyere össze. Bár ez sokmindentől függ .

De például egy 25 éves lány, vagy egy 30 éves lány. Simán összejön és jól mutat , egy 35, 45 éves palival. És nem feltétlen a pénz miatt.

Hanem a komolyság, ott már adott esetben nem a szexkapcsolat a lényeg .

Nem a kaland.

2018. febr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
19%
Az én anyukám 40 éves, a pasija meg 23😐 Úgyhogy semmi vész 😂
2018. febr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!