Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A 3 lány közül melyik lenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 3 lány közül melyik lenne nektek a legszimpatikusabb? (nem valós személyekről van szó)

Figyelt kérdés

Írok egy sztorit és van benne 3 lány karakter, és gondoltam kíváncsiságból megkérdezem hogy melyik nektek a legszimpibb mindegyik lány kb 15-16 éves.

1. Fekete hosszú haj, világoskék színű szem, hófehér bőr. Alacsony, kb 158 cm. Szereti a horror, néha ijesztő tud lenni, de nagyon jó humora van, szeret magáról viccelődni. Tehetsége van a művészetekhez, nem szereti a tömeg dolgokat. Régebbi rockzenék a kedvencei.

2. sötét barna, göndör hosszú haj, barnásabb bőr és barna szemek. Kb 175 cm, vékony alkatú. Szereti magát sminkelni, mindig az aktuális trendet követi. Pletykás, és szokott bunkó is lenni. Minden partiban megtalálod. Nem veti meg az alkoholt és a cigarettát se. Newschool Rap-et hallgat

3. barna, egyenes hosszú haj, fekete gomb szemek. kb 160 cm, átlagos testalkat. Viselkedése fiús, nagyon szeret poénkodni, és sokszor messzire is megy a viccelődéssel. Egyfolytában mosolyog, imádja a videójátékokat. szeret rajzolni.

Tudom ez nem sok adat de remélem azért kitudjátok alakítani a képzeletetekben a karaktereket. Általános megfigyelés alapján a 2. lány jön be a legtöbb fiúnak, a 3-at csak friendzoneolják, az elsőt meg észre se veszik. Kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is, mert ez alapján szeretném írni a sztorimat :)


2018. febr. 8. 16:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
3
2018. febr. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
1!
2018. febr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ezek mind 15 éves lányok lehetnek...


Egyik sem. Ezeket a tulajdonságokat kinövik 5 éven belül.

2018. febr. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
1! Bárcsak itt lenne
2018. febr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
1
2018. febr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Első, esetleg harmadik.
2018. febr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
1 xd
2018. febr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

1 és 3

lány vagyok ugyan, de ha akár csak barátként, vagy ha kapcsolatként kéne választanom, közülük választanék

(amúgy az egyik saját magamra, a másik pedig az egyik legjobb barátnőmre emlékeztet, nagyon durva :D)

2018. febr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem 3. a legszimpibb felületes ismeretek alapján. Viselkedése fiús, ezt szeretem, de az öltözködésére is kihat? Én szeretem, ha egy nő, lány csinosan és nőiesen öltözködik, persze ésszel.
2018. febr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Firedoom ***** válasza:
Egyertelmuen az elso! Eszre sem veszik? Ezt megis mire alapoztad?
2018. febr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!