Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk ti hogy veszitek észre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hogy veszitek észre ha egy lány többet akar?

Figyelt kérdés

17 eves lany vagyok, az egyik foubaratommal mostanaban nagyon sok idot toltok es en teljesen odavagyok erte.

Pici bokkeno, hogy van baratnoje, de mostanaban tobbet van velem, mint a lannyal es eleg rossz a kapcsolatuk,de tenyleg nem tudom most mi van.

Milyen jelzest adhatnek neki? Ti minol veszitek eszre ha a masik fel tobbet szeretne?



2018. febr. 9. 01:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ha nem mondja észre se veszem. Habár nincs is olyan aki mondaná :D. Egyszerűbb ha egyenesen elmondja.
2018. febr. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Eőször is,kérdés te mit akarsz tőle? Elhagyná e érted a lányt. Vagy kezdene e bármit veled ha tudná te mit érzel. Attol hogy rosszban vannak még szeretheti.
2018. febr. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden lány jelzi ha tetszik neki a fiú,csak nem minden fiú érti a jeleket amit a lány küld.Mindenkiásként viselkedik társaságban,ezt a mást kell meglátni.
2018. febr. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Elég sok jelet lehet adni:

- Megérint,

- közelembe akar lenni mindig,

- keresi a társaságom,

- zavarban van, nem tud megszólalni, vagy épp ellenkezőleg összevissza beszél

- szemkontaktus

- igazgatja a haját, ruháját

2018. febr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ha tetszik nekem a fiú, ezeket csinálom:

ha a közelben van; mindig mosolygok illetve vigyorgok, nehogy azt higgye, hogy unalmas vagyok -> ezért nevetek illetve vihorászok, próbálok másokat is megnevettetni. Ha mások nevetnek, olyan arcot vágok, mint egy komédiás (azaz nem röhög a saját poénján), inkább komolyan, művészi arcot vágok, majd megint nevettetek, és néha-néha azért én is nevetek.

Közben valahogy mindig ránézek a srácra, akár messze van, akár közel - ezek mindig csak kis idők, néhány másodpercesek, mert nem akarom, hogy észrevegye... Persze, ha ránézek, akkor csak is mosolyogva vagy komolyan, mert ha vihorászva néznék rá, még azt hinné, hogy rajta röhögök!

Igazgatom a hajam,a ruhám. Ha nem társaságban vagyok, hanem egyedül, akkor mindig komoly maradok. Igyekszem elfoglalni magam valamivel és úgy tenni, mintha nem ő róla ábrándoznék vagy nem néznék rá.

Ha elmegy előttem, akkor rámosolygok és valahogy a szemöldökömet felhúzom, olyan "mi újság?"-szerűen (ha érted mire célzok).

Óra alatt próbálok okoskodni, hogy ne tűnjek hülyének, persze a helyes válasz után valahogy mindig ránézek a fiúra.


És ahogy az előttem lévők írták: próbálok "szexinek" tűnni. Habár nem vagyok az, de az mindegy... Nagyjából olyan ez a "szexinek tűnés", hogy mondjuk hasonlítani szeretnék Angelina Jolie-ra (konkrétan a nézésére, ami olyan magabiztos).


És hát, ha egymás szemébe nézünk, akkor jön a pirulás és a lefelé nézés. Az utóbbi elég gyakran előfordul, még akkor sem, ha ő csak egy picit néz rám.

Hajigazgatás sem marad el persze, mert "annak mindig jól kell állnia" ;) ;) "

2018. febr. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%
Úgy, hgoy falhoz nyom és ledugja a torkomon a nyelvét. :D
2018. febr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én úgy venném észre hogy mosolyogva köszön ,de a rendes nevemen szólít és nem pedig becéz (ez olyan elcsábítós és inkább taszít )pl : józsef vagyok ,szia józsi :))) ezt szeretem ,de szia jócó :))) ezt nem szeretem.... ,,,, és még azt is szeretem és jelnek veszem hogy keresi a társaságom és mikor ketten vagyunk akkor megölel olyan jó tiszta szívből :))
2018. febr. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
De az a legtisztább ha tudatod ezt vele tisztán (utolsó voltam ) !
2018. febr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Rámenősebb mint a többi....

Kéresi az alkalmat hogy mindig azaz surun veked legyen....

2018. febr. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én nem észrevenni szoktam, hanem elérni.

Egyébként nyugi! Ő is odavan érted.

2018. febr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!