Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, fiúk! Szeretitek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Szeretitek az ajakszívós csókot? Aki nem, az miért?

Figyelt kérdés
Mennyire szeretitek, ha egymásnak gyengéden szívjátok az ajkát? Hogy szoktátok csinálni nagyon romantikusan? Aki nem szereti miért nem szereti?

2018. febr. 9. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szereteem! :D Nem tudom, szórakoztató, hogy csak úgy játszunk egymás ajkaival, meg amúgy is jó érzés, beindító, szenvedélyesebbé teszi a csókot, színesebbé.
2018. febr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Nekem vastagabb ajkam van, az eddigi barátnőim nagyon oda voltak érte, én szeretem ha szívják vagy harapják az ajkam, izgató tud lenni.


Leírni nehéz, mert ez adja magát. Érezni kell, hogy mit szeret a partner és mit nem.


Egyszer volt olyan, hogy egy lány úgy megszívta az ajkam, annyira erősen, hogy kicsattant és vérzett. Ez nem jött be annyira.

2018. febr. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Mindenfèlèt szeretek.
2018. febr. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon fincsi!!!!! 😍😍😍

Szimplán egy ilyen csókolózástól úgy fel tudok izgulni, hogy utána csak pihegek. A partnerem is szereti.

2018. febr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon imádom, de párom nem szereti, mert az átlagnál jóval teltebb ajkai vannak és fél, hogy a szívástól még jobban megduzzadnak, ami (szerinte) nem előnyös egy fiún.
2018. máj. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!