Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem kellek senkinek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
Esküszöm már kezdek kétségbeesni, eddig 2 barátom volt, de mindkettő csak kihasznált. Nem tudom hol vannak normális fiúk 18 év körül:/ és nem itt :D

2018. febr. 9. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Mert nem vagy gazdag!
2018. febr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha mindkettő csak kihasznált az a te hibád is, nyilván megfelelő döntéseket kell hozni. Ha nem vagy képes megítélni beszélgetésből / több hetes ismeretségből valakiről hogy normális akkor számodra már csak a statisztikai valószínűség marad az utolsó mentsvár ,hogy összejöjj valaki értelmessel.


Egyébként mivel nem is hangzott el csak egy általános kérdés a részedről aminek a megválaszolása kb lehetetlen több információ hiányában én is kérdeznék a többi válaszoló megsegítése érdekében: Mi az amit leszűrtél a legutóbbi két befuccsolt kapcsolatodból mint tanulság? Mi az amiből arra következtettél hogy csak kihasználtak?

2018. febr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert nincsen pénzed, mi másért?
2018. febr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Saját maga szerint (gondolom) mindenki normális. Leírod, számodra mit jelent? Lehet úgy konkrétabbat is tudunk mondani.
2018. febr. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Meleg Patrik László válasza:

Hiszem azt,hogy az életben mindenkinek adatik igaz társ.Lehetséges,hogy te még nem leltél rá.

Hidd el nekem,előbb utóbb boldog leszel.

Még fiatal vagy sok minden vár még rád,ezen ne rágd magad.Ne ess kétségbe eszedbe ne jusson.Sok a romlott ember,előbb utóbb megtalál az,aki megbecsül.Legyél türelemmel.Sok Szerencsét és boldogabb jövőt!

2018. febr. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az a normális aki nem használ ki és örül hogy vagyok neki. Az eddigi fiúk csak azzal büszkélkedtek, hogy milyen jó hogy olyan barátnője van, akinek ilyen jó teste van. Az egyszer sem hangzott hogy azért szeret amilyen belül vagyok...jött egy "jobb" és le is lépett mind...

Utolsó válaszoló köszönöm 😊

2018. febr. 9. 20:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Számomra rejtély az oka - de gyanítom a pasik teste is "jó volt", vagy legalábbis nem egy szerényebb sráccal jöttél össze (ha nem így van, bocsánat, de ez kissé elképzelhetetlen lenne számomra).

18 év körül az olyanokat, akik nem a testedért szeretnek (valamint megbecsülték), szerintem elsősorban egy megfelelően kiválasztott egyetem megfelelő csoportjában kellene keresd (már ha oda jársz/fogsz járni). Mondjuk azok között, akik nem fektetnek meg hetente mást az adott buliban - persze lehet máshol is, ez csak egy javaslat.

2018. febr. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!