Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért Nem Keres a srác?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körte1998 kérdése:

Miért Nem Keres a srác?

Figyelt kérdés

Pár hónapja ismerek egy srácot (ugyan azon a helyen dolgoztunk de mar elment) sajnos csak messengeren tartjuk a kapcsolatot. Szoval elég sokszor ramirt, keresett aztán végül én elhivtam hogy lógjunk, menjünk el sétálni, együnk valamit.. megbeszéltük az időpontot de nem jött el... írta hogy sajnálja meg minden de este elmegy moziba a barátaival és megkérdezte hogy nincs e kedvem menni.. hat egy kicsit kiakadtam😂

Azt írtam neki hogy "ugye most csak viccelsz?" (Mérges voltam mert nem jött el) erre azt válaszolta hogy "mi?" És itt meg is szunik az egész dolog mert ennek 1 hete és azóta semmi... :( de én meg mindig találkoznek vele de ez így is tok ciki hogy én hívtam el öt lány létemre és most én legyek az aki megint keresi?? Nem akarom hogy ilyen egyértelmű legyen hogy tetszik...😂 19L



2018. febr. 9. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
rossz ízlésed van.
2018. febr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gondolom azért nem keres, mert kiakadtál, aztán magyarázat nélkül leléptél a csetről.


Asszem ezt már fújhatod.

2018. febr. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ez a tipikus "easy girl" eset, ha egy férfi érzi, hogy a lány könnyen adja magát akkor kutyául bánik veled, nem törődve stb stb. Ne keresd, ne írj neki bármi történik. Ha akar valamit írni fog, de akkor is húzd az agyát, ha rád ír, akkor pár szóval írj vissza, majd hamar lépj le. Ilyen tanácsokat tudnék adni.


Ezek befogják indítani a férfi ösztönöket, és koslatni fog utánad, mint egy kiskutya. De ez csak spekuláció. Két élű lehet ez a penge is, lehet nem is tetszel neki.

2018. febr. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ment el a talalkozora, te kiakadtal es nem irtal vissza. Szerintem ertheto az eseted. Semmikepp se te kezdemenyezd a beszelgetest vele: ha hianyzol neki, irni fog! Ha meg nem, akkor szimplan nem erdemel meg teged.:) de semmikepp se legyel a papucsa
2018. febr. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!