Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok egy Pesti 18 éves srác vagyok, és röviden leírnám, mi volt az elmúlt 2-3 hónapban:

Októberben megismerkedtem egy lánnyal, többször is láttam már, mert nagyjából ugyan ott lakunk, de eddig még csak nevét sem tudtam. Összeismerkedtünk, az mindegy hogy hogyan. 12.-es végzős vagyok, ő 9.-es (mind ketten angolos osztályban). Nem tudom megmondani először mi fogott meg benne, de valami nagyon, és ez kölcsönös volt. Igazából december közepére már egy hajszál választott el attól, hogy ez több legyen, mint barátság, de engem vissza fogott az, hogy 3 évvel fiatalabb nálam, őt meg az, hogy a szülei biztosan nem örülnének. De valahogy mégis összejött, szépen haladt előre az egész. Eleinte csak iskolában találkozgattunk, illetve tanítás előtt, után, majd elhívtam moziba, és akkor ugye elmondta szüleinek is. Teljesen kiakadtak (pedig még puszi se volt akkor se semmi), nem engedték el, kiabáltak vele, erkölcsre, tanulása meg minden létező dologra hivatkozóan. És ő, sose mert szembeszállni, vagy akár ellentmondani nekik, és igazából eléggé meglepődtem, hogy ekkor se.. Ezután hamarabb haza kellett mennie iskolából, nem jöhetett előbb be, mert megtiltották neki. És ezután a kapcsolat egy ilyen lejtőn elindult.. Egyre kevesebbet láttam, mivel nem mert ellentmondani vagy hazudni nekik, ezért titokban se akart velem találkozni (Én sose kértem, hogy titkoljon el bármit, mindig azt mondtam neki, csak őszintén finoman hozza fel témát, és szép fokozatosan békéljenek meg vele).. Na aztán elkezdett már iskolán belül is kerülni.. Aztán egyik nap megbeszéltünk suli után egy talit, mert rövidített órák voltak. Megbeszéltük, mondta hogy nemsoká jön, de nem jött, oda megyek termükhöz, és igazából lefagyva látom, hogy egy másik srácal tök jól elbeszélget és elvan. intek neki hogy jöjjön, de csak nem jött, aztán mikor mennie kellet 20mp-re oda jött hozzám én meg egy ilyen hatalmas WTF arccal ránézek, szemembe néz és így ilyen összetört sajnálom könnybe lábadt nézéssel visszanéz és elköszön.. Aztán ezek után is mindig talált kibúvót, pedig mindig vártam rá. Aztán két hete, este rámír, elkezdem szervezni holnapot, és megint kijött az, hogy igazából nem kell haza mennie rögtön, nem siet sehova, de mégis talált egy szánalmas kifogást, hogy miért nem ér rá velem lenni KETTESBEN. Mert nem kettesben, hanem mikor ott vannak osztálytársai mindig hív meg minden, na de értitek, én olyankor ott állok nézek és hallgatom, hogy fogalmam sincs miről beszélnek.

Aztán két hete nem hagytam hogy lerázzon, és végre elkezdett beszélni.. Kb azt mondta hogy szülei tiltják és ő nem mert velük szembeszegülni, nem mer hazudni nekik, erre mondom hogy értem és világért se kell szép fokozatosan beszéljen velük, ha kell beszélek velük én is.. Aztán azt mondja ugyse fogják ezt hagyni, én júniusba befejezem középiskolát és azon kívül sose tudnánk találkozni, úgy hogy inkább most legyen vége. Hetek óta pörögtem, hogy mi lehet baj, mit csináljak, és akkor végre elmondta... Én lefagytam, próbáltam vele beszélni, hogy ha tényleg szerelmes akkor ne hagyja, hogy szülei mint egy bábot irányítsák, álljon ki magáért.. De ő nem mert nem akarja hogy kiabáljanak, ordítsanak vele stb.. És azóta nem is beszéltünk, akkor mind ketten kimondtuk, hogy ennek így nincs jövője. De én 2 hete ezen pörgök, már kb csak rá tudok gondolni, nem tudok tanulni, figyelni semmire. Sírtam is nem is egyszer.. 2 hete se szó se beszéd, de én barátként nem tudnék rá nézni..

Az eszem azt diktálja, hogy hagyjam, lesz más akit megszeretek, rossz lenne neki is meg nekem is, nem tudnánk rendesen találkozni stb stb. De ezt mondja az eszem, minden másom meg, reflexem, porcikáim, ennek ellentétét, ha meglátom oda akarok menni átölelni, dobog szívem 120-val és én ebbe már beleőrülök. (ő első, akibe igazából szerelmes vagyok, és ez kölcsönös, előtte senki se volt, ez fordítva is igaz) És ugy látszik, hogy ő jól elvan, ami fáj is, amint kimondta, hogy vége azóta iskola után csomót ott marad, van hogy egy órát és ott tök ráérősen beszélget.. Múltkor teljesen lefagytam amikor azt láttam, hogy szekrénynél kettesben beszélget mosolyogva egy sráccal..

Szerintetek mit csináljak???



2018. febr. 11. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon hasonló cipőben voltam énis mint te. Az első lány volt, még sosem néztem senkire úgy, mint rá. Nagyon odáig voltam érte, már remegtem amikor megláttam 😅

Eleinte nagyon elvoltunk, kereste a társaságom stb, majd hirtelen fordult minden. Elkezdett más srácokkal beszélgetni, hülyülni, etyegni, engem meg szépen lekoptatott. Erről ennyit.


Hogy mit csinálj? Felejtsd el a csajt. Ezek csak hülyítenek, már az írásodból lejön hogy nem érdemel téged. Az ilyenek ezt csinálják mindenkivel. Belekóstolnak mindenbe, majd válogatnak. Ha nem találnak semmi jobbat, majd megint belekóstolnak a régibe, amivel sebeket szakít fel a "szerencsésben", majd megint otthagyja.

Ismerkedj másik lányokkal, az segít hogy gyorsabban elfelejtsd. Ha próbálsz hű maradni és nem ismerkedni másokkal, az elég húzós lesz, mert én 8 hónap után most tartok ott, hogy asszem elfelejtettem a kiscsajt, és már nem is érdekel.

De ne kínozd magad eddig, menj ki a nagy világba ismerkedni.

18/F

2018. febr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

de ez az, ha tudnám hogy nem érdeklem, csak szórakozott velem, ott hagynám a francba, de nem.. Látszott arcán, ha nem is mondott semmit gyakran könnybe lábadt szemmel, hogy nem saját akaratából hagy ott megint, és pattint le.

Bár ez tény, hogy ez hogy így egy másik sráccal tök jól elvan ez... sose éreztem még olyat mint amikor fél órája várom, elmegyek megkeresni és azt látom, hogy egymás jól elbeszélgetnek.. Görcsölt hasam remegtem stb..

És azt se lehet mondani nem voltam figyelmes vagy bármi.. Valami apróságot (egy ilyen kis csokit, üdítőt) minden héten vittem neki, és amíg szüleivel nem volt az incides látszott rajta, hogy szerelmes ő is ugyan úgy. Csomószor kérdeztem, hogy mi a baj, ha valami tananyag nem ment neki mindig felajánlottam, hogy leülök vele és megtanulom, ha fázott átadtam pulcsim szó nélkül és még lehetne sorolni..

De én ezt nem bírom, hogy felmegyek facebook, és meglátom fent van, vagy iskolában csak folyóson meglátom és elöntenek érzések, nem tudok onnantól figyelni semmire, csak ezen pörgök.

2018. febr. 11. 20:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát igen. Nekem annyival könnyebb, hogy a csaj akivel nagyon jóba voltam, az nem tehet fel magáról képet facebook-ra, de még csak fel sem léphet, mert a pasi akivel összejött, megtiltotta neki. 😅

Hát ha jó az neki, hogy láncon él, akkor nem érdekel mert ő választotta. Te is nyugtasd magad azzal, hogy ezt ő választotta amit csinál. A nynakadba is ugrohatna, de nem. Inkább lekoccol másik pasikkal.

Abban szintén meg tudlak érteni, hogy legalább mondta volna el hogy nem tudom, nem jössz be, rusnya vagy, megváltozott valami vagy nem tudom. Nálunk is, egyik pillanatban az ölemben alszik, a másik pillanatban meg lehurrog hogy miért merek ráírni messengeren, meglátja a pasija. Utána meg "fogadjunk annyira sem fogok neked számítani, hogy írsz amíg nyaralni vagyunk😭"

Én írok neki minden nap, erre meg se kép se hang? Akkor maradjon ott ahol van.


Lehet az a lány csak elkezdte húzni az agyadat. Amikor meglátta, hogy komolyabban gondolod, akkor kipipált a listán hogy "na ez is megvolt", viszont ő nem érez így és lelépett mással.


Én mondom, ezek a nők olyanok mint a biblia. Én végül is nem bánkódom mivel rájöttem milyen, és igazából rohad belülről... (mármint az én sztorimbeli lány.)


Keress egy jobbat. Amúgy is csak 14-15 éves, azt se tudja mit akar. Talán 18 éves korára rájön, és akkor talán összejöttök.

2018. febr. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!