Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy nagyon kedves, aranyos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nagyon kedves, aranyos fiú osztálytársam, akinek tudom, hogy tetszem, de rengeteg a hátráltató tényező. Érdemes lenne összejönnöm vele?

Figyelt kérdés
Szóval Ő egy tipikus népszerű fiúnak tűnhet, ha valaki nem ismeri, de megismertem, és nem nagyképű, mint ahogyan sokan mondták róla. Nagyon kedves, okos is, de az életvitele nagyon ellentétben áll az enyémmel... Nos, Ő elektromos cigizik, hétvégenként iszik, a drogokat sem veti meg... Na igen... Sok barátnője volt már, az utolsó éppenséggel egy hét után dobta, nagyon kivolt szegény. Mi, mint osztálytársai öntöttünk bele lelket. Év eleje óta nagyon kedvel engem, minden poénomon nevet, állandóan néz. Visszahallottam, hogy nagyon szépnek, okosnak és jófejnek tart. Már 2 hónapja akárhányszor az utcán összetalálkozunk, mosolyogva, karját lóbálva integet nekem, állandóan mosolyog, amikor beszélek, tényleg tetszem neki... Bár azt nem tudom, hogy miért, hiszen valójában nem vagyok egy szép teremtés, talán ahogy megismert, szépnek kezdett látni, nem tudom. De annyi hátráltató tényező van, hogy az hihetlen. Az egyik osztálytársam szerelmes belé, és ezt Ő tudja is, de nem foglalkozik vele. Másodszor pedig az életvitele. Annyira távol áll tőlem ez a magatartás, hogy nem tudom, egyáltalán hogyan tetszhetett meg. Harmadszor, nem szeretnék egy lenni a sok lány közül, akiket szerintem fel se tudna már sorolni, amennyi barátnője volt. Negyedszer pedig, osztálytársak vagyunk... Nagyon jó az osztályközösség, így ha szakítanánk, az az egészet tönkreteheti. Igazából minden ellene szól, de borzalmas látni, amikor más lányokkal beszélget. Nos, Ti mit tennétek?

2018. febr. 12. 17:38
 1/9 anonim válasza:
100%
Ha mindketten tetszetek egymasnak akkor miert ne probalhatnatok meg? Beszelgess vele komolyabban ezekről a dolgokrol es, ha magatol változtat az eletvitelen akkor tenyleg fontos vagy neki es nem csak "egy a sok kozul". Viszont ne probald megvaltoztatni, mert az egyikotoknek se lesz jo.
2018. febr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Sose olyanba szeretunk bele akibe kene :D

De osztalytarssal nem jonnek ossze..nekem volt az osztalyomban ilyen kapcsolat dolog es sosem volt jo vege.

En egeszen biztos nem jonnek ossze vele!..most jol eldumaltok, havaerkodtok es imadod ha nez, foglalkozik veled stb, de kepzeld el, ha osszejottok es majd szetmentek, megszunik koztetek ez a kapcsolat, ha joban is maradtok nem lesz ugyanolyan, es kedvtelenul fogsz bejarni a suliba is.

Igazabol te kell tudd, hogy neked ez megeri, mindamellett, hogy amit te ellenzel o azt szereti pl. a drog szerintem gaz ..en nagyon nem jonnek ossze olyannal aki nem ellenzi a drogot ..ha csak a szaja jar, hogy menozzon akkor meg megint gaz, mert ez nem meno! :D

2018. febr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

"... a drogokat sem veti meg ..." kislány, hány éves vagy? 13? 14?

Szerintem menj oda szüleidhez és kérj tőlük fejenként két nagy sallert, attól talán észhez térsz. Annyira naivak vagytok, hogy ezt már fájdalom nézni, meg hallgatni. Aztán ha meg koppantok, sír a szátok, hogy jaj, milyen gonosz az összes pasi, meg világfájdalmatok van.

Foglalkozz inkább a tanulással!

2018. febr. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Foglalkozom is vele, már nem vagyok 13 éves sem. Nem tehetek róla, hogy Őt szerettem meg. Tudod, az érzéseimet nem tudom irányítani! A tanulás mindig is az elaő marad számomra, de ki vagy Te, hogy bármit is számonkérj rajtam? Talán az anyám vagy az apám? Nem. Arról sem tehetek, hogy drogozik. Már próbáltam lebeszélni róla, de sajnos nem ment. Nem szeretném, ha tönkretenné magát, pedig sajnos azon az úton halad. Ettől függetlenül nincs jogod megmondani, hogy mit tehetek és mit nem.
2018. febr. 13. 05:59
 5/9 anonim ***** válasza:
41%

Ki kért rajtad számon akármit is? Azt csinálsz, amit akarsz, te életed. Ha viszont csak megerősítő válaszokat fogadsz el, akkor felesleges kérdezned, de utána ne gyere ide rinyálni, ha esetleg tönkretesz.

Volt már dolgom ilyen drogos suhancokkal, életem egyik legrosszabb időszaka volt. Tudod ha egy ilyen alak bekerül az ember mindennapjaiba, az rövid időn belül meglátszik. Megszabadulni tőlük meg külön művészet.

Az, hogy neked adja a szépet, egy dolog, viszont te magad is leírtad, hogy milyen züllött életmódot folytat. Sok barátnője volt? Azokkal miért szakított? Miért dobta ki az utolsó egy hét(!) után? Döntsd el, megéri -e azon rágnod magad minden egyes nap, hogy mi lesz a következő gyökér lépése, vagy esetleg hogy magával ránthat a bajba! De ahogy látom, te ezt úgy sem fogod fel, mert nem is akarod.

2018. febr. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az utolsó azért dobta ki, mert megcsalta egy másik sráccal... 😉
2018. febr. 13. 13:59
 7/9 anonim válasza:
Szerintem próbáljátok meg!És ha járni fogtok akkor próbáld meg le szokatni a drogról :)
2018. febr. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia, én szinte ugyanilyen helyzetben voltam, kölcsönösen tetszettünk egymásnak az egyik osztálytársammal, aki szintén a nagyon menő emberek közé tartozott, én meg inkább a visszahúzódó, kedves, tanulós csoportba, a véleményünk sem egyezett nagyon sok dologban, és egyikünk életébe sem fért bele igazán egy pár. Olyan volt, mintha tényleg valami komolyat szeretne, de egy csók után szakított, hogy nem illünk össze, pedig előtte én is nagyon sok embertől hallottam még fél évvel azelőttről is, hogy mennyire tetszem neki. Azóta bár beszéltem vele hogy legyünk sima osztálytársak, de még mindig kerüljük egymást, sok a kínos szituáció, pedig már több, mint fél éve volt. És azt hiszem, még mindig szeretem. Persze simán lehet, hogy nektek tök jó lesz, csak azt mondom, hogy ez is egy lehetőség:) 16/L
2018. febr. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mindig azt hisszük, mi lányok ilyen helyzetben, hogy majd mi jó hatással leszünk rá, meg fog tudni változni. Ez a rózsaszín köd.

Ne próbálj megváltoztatni senkit. Ha egy ideig "működik" is, rövidesen vissza fog esni az illető, különösen például egy drogos.

Felejtsd el, ha szakítanátok se neked, se neki, sem pedig az osztályközösségnek nem tenne jót!

2018. júl. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!