Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tecceme neki? 12/F Tegnap...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tecceme neki? 12/F Tegnap rámnézett egy lány osztálytársam . Mit csináljak? Mennyek oda hozzá vagy ne? Nekem bejövős a hejezt.

Figyelt kérdés

2018. febr. 13. 16:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
egyértelmű
2018. febr. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Nem biztos, hogy ennyi alapjan TECCEL neki.😂
2018. febr. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
teccő
2018. febr. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Na savazzátok már, 12 éves... figyelj, attól, hogy rádnézett, az még nem azt jelenti, hogy bejössz neki. Ennyi erővel az utcán is megnéznek/rádnéznek az emberek, de nem ejelnt semmit.

Próbálj meg beszélgetést kezdeményezni vele, barátkozzatok és majd eldől ki-mit szeretne. :) Mindenesetre szerintem még fiatal vagy ehhez.

2018. febr. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, téééényleg RÁD nézett?

Hú, bakker, akkor tuti bejövök a buszsofőrnek, mert rám nézett, mielőtt ellenőrizte a bérletemet.

Amúgy, ha bejön, menj oda hozzá, vagy írj rá. Élőszóban valószínűleg kevesebb a hibalehetőség....

Tanulj meg írni, és 12 évesen még ezer más dolog van amivel foglalkozhatnál, pl. a tanulás. Üdv.

2018. febr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 BU 23-70 válasza:
100%
Szerintem a magyar helyesírás szabályait nézegesd még, akkor még jobban fogsz tetszeni neki, ha az emberek nem kapnak sikítófrászt a helyesírásodtól.
2018. febr. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Huhhh... szóval ha valaki ránéz valakire, már egyből tetszik neki... biztos... vedd is feleségül....

Először is, tanulj meg helyesen írni, mert egy 12 éves fiú helyesírásának nem kéne hasonlítania egy 6 éveséhez. Mondjuk, én 6 évesen nagyon jó helyesíró voltam..... De most komolyan... én már többször is ránéztem az osztálytársaimra, mégse tetszik egyikőjük se. Több mint egy évtizede ismerem őket. Elég sokszor néztem már rájuk. :D


Na, mindezt nem bántásból írtam, de akkor is... kicsit gondolkodj, mielőtt ilyet írsz ki! :D

2018. febr. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

Ne foglalkozz vele, ez könnyebben megy, ha gyorsan kirázod! Aztán irány a tanulás!


Ha rekorrdot akarsz gönteni a hejesírásihibákból. akkor igy kelettvolna irnod:

teccem e neki. Tennap rámnézett egy lányosztáj társam. mit csinájlyak? Menylyek odahozzá vagyne?Nekem belyővös a hejezt!


Legalább addig forgasd a nyelvtankönyvet (is), amíg meg tudod számolni hány hiba van a fenti mondatokban. Na persze csak ha tudsz számolni! Aztán ha időközben elérted a második általános iskolai szintet, és közben nem öregedtél meg annyira, hogy már nem működik a Jancsi akkor gondolj újra a lányokra.

2018. febr. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nézz rá vissza
2018. febr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Szerintem ő szimplán csak egy troll, mármint nem a sztoriban szereplő csaj. Hanem az aki kiírta ezt a kérdést xD
2018. febr. 19. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!