Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért álmodok vele folyamatosan?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok vele folyamatosan?

Figyelt kérdés
2 hónapja ugyanazzal a lánnyal álmodok. Általános iskolában volt osztálytársam, végig szerelmes voltam belé de nem mondtam el neki soha. 4 éve nem is tartjuk a kapcsolatot,már nem vagyok belé szerelmes de 2 hónapja 1-2 nap kivételével minden este vele álmodok. Ez miért van? 18/F

2018. febr. 14. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudnad mar hany novel almodtam... nem jelent ez semmit .. az alomban minden jo tokeletes de az nem a valosag.
2018. febr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez csak egy álom. Nem jelent túl sok mindent. De lehet hogy elnyomott érzelmeid fűznek még hozzá.
2018. febr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem keresd fel. Az álmok mindig jelentenek valamit.
2018. febr. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Bánki Tomi válasza:
100%

Szia Kérdező!


Erre a kérdésre nagyon egyszerű a válasz. Van egy lány a környezetedben, most aki nagyon tetszik neked, vagy szerelmes vagy bele, de nem mered elmondani neki. Valószínűleg ugyanazért, amiért az általános iskolában a lánynak. Ha nem mondod most el neki, nem győzöd le a gátlásaidat, akkor ugyan az fog történni, mitnt évekkel ezelőtt az általános iskolában. Sokáig szerelmes leszel bele és idővel elmúlik, majd ez az érzés. És jön egy következő hasonló szituáció, egészen addig, amíg le nem győzöd a gátlásaidat.

2018. febr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4es Nincs a közelemben jelenleg olyan lány aki tetszene. És kapcsolatot sem szeretnék egy darabig ezért nem értem:\
2018. febr. 16. 11:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerelmes voltál belé. Nem ő hiányzik neked, hanem az érzés, hogy kötődsz valakihez.
2019. márc. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!