Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Baj ha nagyon vágyom már a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha nagyon vágyom már a szerelemre?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, még nem volt barátom. Nem akarom erőltetni a dolgot, de annyiszor képzeltem már el, és nem tudom, nem lesz e koppanás, ha mégsem olyan lesz.

2018. febr. 14. 18:44
 1/6 Mádár0218 ***** válasza:

AZ hogy nem volt még barátod nem probléma jobb várni valakire mint mindenkivel össze jönni.


Mindig lesz koppanás véleményem szerint, erre most egy ivves téma jutott eszembe hog egy pár 70 60 év házasság után szakított mert az öreg megtudta hogy az asszony még megcsalta 60 évvel ezelött egyszer :D


Nem fogom azt mondani, hogy majd jön valaki mert úgy is lesz valaki aki írja és a kérdés a fejedben rá aha mikor? :D

2018. febr. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én szintén így vagyok mint te. Csak épp fiú vagyok.
2018. febr. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mádár0218 ***** válasza:
lemaradt 19/F
2018. febr. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Biztosan lesz koppanás, de tapasztalni kell.

Én is koppantam már, elképzeltem a tökéletest, de sosem azt kaptam, ilyen az élet.

Azóta úgy állok, hogy nem viszem alább a lécet, így nem vágyok senkire, de ha egyszer úgy lenne, akkor tudnám, hogy jól döntöttem.

2018. febr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos nem lesz olyan, ahogy elképzelted, de nem is kell annak lennie, amikor megtapasztalod rájössz, hogy nem álomkapcsolatra van szükséges, hanem a másik valós támaszára. Lesznek hibák a képletben, de a szépsége az egésznek, hogy ettől függetlenül el sem tudnád majd képzelni magad a másik nélkül.
2018. febr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális ennyi idősen. Én is ugyanígy érzek.
2018. febr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!