Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Szerintetek ez becsülr...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek ez becsülrndő, vagy inkább idegesítő?

Figyelt kérdés
Na lányok! Szerintetek ha valaki egy visszautasítás után is próbálkozik, és minden követ megmozgat, hogy esetleg összejöjjön a dolog, mert annyira nem tud, és nem is akar tovább lépni, mert már elkötelezte magát, az nektek csak idegesítő, vagy inkább becsülendő?

2018. febr. 14. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem idegesítő. Bár vannak olyan lányok akik direkt kéretik magukat, de szerintem látszik ha ilyen.
2018. febr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Idegesítő. Ha addig nem volt vele különösebb bajom csak nem tetszett, akkor ez után biztos lesz. Minél inkább próbálkozik annál inkább fogok menekülni és ignorálni. Sajnálom, de azt nem becsülöm hogy semmibe veszi a szavamat, a véleményemet, az érzéseimet.
2018. febr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne becsülendő, ha felfogná, hogy nem.
2018. febr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Inkább kicsit szánalmas, hogy le lett pattintva, de ő még mindig töri, és megalázza magát, tökre leadja az önbecslését, feláldozza, egy olyan valakiért, aki egyértelműen nem szereti/ esetleg semmilyen szinten nem találja vonzónak. Nem méltó ez emberhez, ha megmondták neki , hogy nem, és még mindig teper. Én azért sajnálnám őt. Szóval én inkább sajnálatot éreznék iránta. Nem idegesítene, s nem becsülném a kitartását. Ez már nem férfiasság, ez már csak arról szól, hogy megalázza saját magát. Mondjuk önmagával azt csinál , amit akar, ami jól esik neki; hogyha neki az esik jól, hogy töri magát, és szenved, és ezzel őrli fel az energiáit, akkor az az ődóga. Engem nem zavar, szóval teljesen hidegen hagy. Nem imponál.
2018. febr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Első visszautasításnál én sem szoktam megtorpanni, egy második kört mindig megéri futni, hátha megváltozik a vélemény, hogy nem félsz tenni még egy lépést. Ha akkor is kudarc, akkor legalább nem ostorozhatod magad, hogy nem próbáltad meg.


Viszont ha itt nem fogod fel férfiasan, hogy vége, kész, nem nyerhetsz mindig és még mindig tovább próbálkozol az valóban inkább idegesítő lesz csak a másik félnek a vége az lesz, hogy utálni fog.

2018. febr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Kitartó
2018. febr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kitartó de ha vissza utasították akkor az nem ok nélkül volt. Engem az ilyen nagyon tud idegesíteni, a nem az nem.
2018. febr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem becsülendō, hogy van egy olyan fiú, aki addig megy és megy tovább amíg el nem éri a célját.

Próbálja megszerezni a kiszemeltjét és nem hagyja csak úgy annyiban a dolgot.

Inkàbb az a szánalmas, hogy ha nem szerzi meg akit kiszemelt magának és utána egybōl jön egy másik ember. Na ez ami undorító és szánalmas!

Aki akar valamit, az addig teper míg meg nem kapja.

7-szer elesik, akkor álljon fel 8adszorra is.

Ezt kéne inkàbb becsülni, akàr bejön nekūnk az illetõ akàr nem.

2018. febr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem idegesítő, sőt becsülöm ha valaki kitartó. Más a nyomlás és más ha valaki nem adja föl. Csak az a baj hogy ezt a fiuk is sokszor elfelejtik és nyomulásba megy át. Egy ki ido szerintem kell miután visszautasít de aztán finoman, nem nyomulosan megint el lehet kezdeni beszélgetni
2018. febr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy visszautasítás után lehet, hogy megéri még egyszer. Csak ne várd meg, hogy csúnyán küldjön el, szóval másodjára mindenképpen meg kell értened, ha akkor sem adja be a derekát. :) De lehet, az elsővel csak húzni akarta az agyad. Szóval mondom: egy második még belefér. De NE kötelezd el magad már előre, mert ez így a te helyzetedben elég betegesen hangzik. 30/N
2018. febr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!