Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem akarok megbántani egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok megbántani egy fiút, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel egy ideje beszélek. Ma elmentünk randizni és nagyon aranyos volt, nagyon kedves meg semmi bajom nem volt vele, jól éreztem magam és jól is esik hogy törődik velem. Csak nem tudom. Mégse érzem azt hogy szeretem és nem is tudom elképzelni. Ez volt az első randink. Előtte már beszéltünk. És nincs szívem megbántani, de azt is tudom hogy minél később mondom meg annál jobban fog neki fájni(mert o nagyon szeret és érezteti is ezt velem). Viszont félek attól hogy megbánnám, mert később beleszeretnék. És nem tudom mit csináljak. Valami tanácsot tudnátok adni? Mondjam meg neki hogy nem vagy várjak még? Nem szeretném kihasználni.

2018. febr. 14. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Bántsd ki.
2018. febr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Adj neki egy esélyt. Menj el vele egy második randira is, sőt harmadikra is, ha úgy gondolod. Utána megkapod a választ rá magadban. :) Lehet továbbra is úgy lesz, hogy nem szeretnél semmit, de ez az érzés lehet megfordul.


Vagyunk mi azok az emberek, akik nem esnek egyik pillanatról másikra szerelembe, idő kell hozzá (így sokkal kevesebbet is csalódunk, de sokkal tartósabbak is ezek a dolgok.).

2018. febr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Várj még vele.
2018. febr. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat
2018. febr. 16. 21:14
 5/5 anonim válasza:
Mikor nekem ilyen volt akkor már a barátom volt dr nagyon messze laktunk egymástól és gyakran csak neten beszéltünk és így én megtudtam oldani úgy hogy am se netezek sokat és ezért kb három hétig alig beszéltem szegénnyel és nekibez pont elég volt, hogy máshol is körül nézzen és utána normálisan őszintén szakítottam vele. Nem vikt semmi gáz mert így nem volt mivel vádaskodnia (igaz am se volt olyab fajta)
2018. febr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!