Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány, aki tetszik, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki tetszik, de bonyolult a dolgom. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, bár inkább 17. Van egy lány, aki tetszik régen, amikor még egy buszon utaztunk reggelente láttam őt, de a nevét nem tudtam meg, csak később, de már mindegy, mert középiskolás lettem, és kollégista. Nem látom már, mert másik buszon utazok, az is Vasárnap. Facebookon ráírtam, de csak láttamozza az üzenetemet, elég szép lány,neki adnám az eletemet is (Na jo azert vannak hatarok xD) de ez igy lehetetlen. Plane, hogy csodára nem vagyok képes, mert csak egy Vasutas es informatikus lelek vagyok. Ti ilyen helyzetbe mit csinalnatok? Valaszaitokat elore köszönöm.
2018. febr. 15. 00:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ír vissza valószínűleg nem szeretne veled beszélgetni. Ezen nincs mit ragozni. Ha legközelebb esetleg látod menj oda hozzá.
2018. febr. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Menj oda hozzá élőben...ha ennyiszer láttad akkor tudod, hogy mikor megy busza, szedd össze magad és oldd meg! Legyél magabiztos...különben nem sok esélyed van, szólítsd meg..de csak lazán! Mindent bele!
2018. febr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen tudom mikor megy a busza, de a kérdésben hangsúlyoztam, hogy kollégista vagyok, és nem egy városba tanulunk. Én Kecskeméten, ő pedig Dabason
2018. febr. 23. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!