Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom hogy egy fiúnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy egy fiúnak bejövök fiúként?

Figyelt kérdés
Két éve ismerem és a legjobb barátom ,de idén úgy 2 hónapja furán viselkedik velem .Hosszan néz a szemembe ,elég furcsán és közben halgat,egyre közeledik hozzám és egyre több szexuális témájú viccet mond (mármint ilyen durvább fiúk közöttit)Sokszor rámdől és legtöbbször az ágyékom tájban ,én nem tudom pontosan mit gondoljak eddig azt hittem teljesen heteró de lehet biszex ahogy én is ,kíváncsi vagyok a véleményekre és javaslatokra.

2018. febr. 15. 19:46
 1/8 anonim válasza:
100%
Szerintem ha a legjobb barátod akkor a legegyszerűbb ha beszélsz vele erről. Érdekesek azok amiket írtál se ha meg félreértetted volna akkor az elég kellemetlen. A legjobb ha tisztázzátok.
2018. febr. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
XD
2018. febr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is beszélsz vele, mert szerintem a "megdumálás" lehetne a legjobb megoldás, akkor azokat a félreérthető jelzéseket, amiket Ő ad feléd, azokat neked is ugyanúgy el kellene játszanod vele! Aztán majd meglátod, meglátjátok mi alakúl belőle!
2018. febr. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Krecc15 ***** válasza:
0%
Jaaaj ne itt kérj a buzulással tanácsot léccives...
2018. febr. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"de lehet biszex ahogy én is"


Ja, hogy te vagy az. Vigyázz, mert ha az ember nagyon szeretne valamit, akkor képes olyanokat is belelátni, félremagyarázni, amik a valóságban nincsenek.


Mindenesetre kívánom, hogy legyen szerencséd! :D

2018. febr. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van barátnője a srácnak?
2018. febr. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
Milyen édesek. <3
2018. febr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A haverod tudja hogy te biszex vagy??
2018. máj. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!