Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért félek? Szerintettek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek? Szerintettek mitől van ez?

Figyelt kérdés

Miért van az,hogy elképzelem előre,hogy ha majd fogunk találkozni mondjuk úgy,hogy barátommal mivel nem vagyunk együtt de még is több van közöttünk,mint barát..sőt sokkal több..és a szüleim miatt nem nagyon tudunk összejönni. Ő az első olyan személy az életembe akivel ilyen szintre jutottam,elhatároztam,hogy amikor találkozni fogunk átölelem,és puszit adok az arcára.. és tudom,hogy a puszi az nem fog menni,mert egyszerűen félek..de nem értem miért,mitől..valaki nyugtasson meg.. 14/L

És amúgy már találkoztunk 3x,de azok a találkozások is furák voltak és ölelésen kívül semmi nem történt



2018. febr. 16. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak szégyenlős vagy és a szüleid előtt nem mered nyíltan kimutatni az érzéseidet, mert félsz hogy a szüleid mit fognak ehhez szólni.

Engedd el magad és ne foglalkozz ezzel, nem fognak beleszólni sem leszólni emiatt, a szüleid is megpuszilják egymást előttetek és ők is voltak fiatalok...

Csak bátran.;)

2018. febr. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Te lépni szeretnél. Ahoz hogy lépj tenned kell. Menni fog. Az ölelés pedig tartson sokáig addig is erőt gyűjthetez hogy megpuszild.

Szüleidet póbáld meggyözni hogy jó pasas.

2018. febr. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, ment mindkettőtöknek a zöld kéz. Ja és a szüleim nem tudnak róla,hisz egyeltalán nem értenék meg a dolgot,szerintük nekem még nincs szükségem párkapcsolatra. Amiben egyet is értek,hisz tényleg nem lenne,de ha már így alakult a dolog..mi csak beszélgetnénk meg ilyenek..de anyumék olyan ellenszenvesek mindennel szemben,soha nem értenek meg,és ígyis csak a feszkó van itthon...annyira nagy baj lenne ha a tudtuk nélkül találkoznék vele (jönne két barátnőm is)? A fiút kicsit sem érdekli a szex,nem arra kellek neki.
2018. febr. 16. 11:44
 4/5 A kérdező kommentje:

És nekem tényleg nagy céljaim vannak az életben,amiket elszeretnék érni és csak is a legboldogabb emberek között szeretnék lenni. És ez a fiú,csak segítene mindenben,lehet,hogy most tényleg nem kellene együtt lennünk csak szimplán jobban kiismerni a másikat és majd ha idősebbek leszünk összejönni úgy,hogy anyumék is tudnak róla..

Nagyon szeret ez a fiú, 1 éve kezdődött minden.. és már megbántottam nem egyszer mert mindig azzal jöttem,hogy nekem nem kell párkapcsolat,flegma voltam vele,csesztem rá..és ő ezekután még mindig szeret,sőt még egyre jobban. És nagyon sajnálom mindezt,és azt is,hogy a szüleim nem értenek meg semmit..

2018. febr. 16. 11:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Lazíts! Én még felnőtt fejjel is randi előtt mindig nagyon félek, inkább izgulok, de amikor ott vagyok mindig szépen feloldódok. :)


Amíg nem tudsz lelazulni, addig még kellemetlen is lehet akár egy találkozó. Csak nyugalom.

A szüleid is voltak szerelmesek életükben, másképp te sem léteznél, meg fogják ezt a helyzetet érni. Te csak közeledj szépen, ha a fiú is fél lépni.

2018. febr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!