Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Megismertem boxon egy helyes török fiút, aki nagyon udvarol nekem és nagyon figyelmes. Tetszik a fiú, de nem tudom bízhatok e benne. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Mindenki azt sulykolja belénk, hogy nem szabad megbízni egy külföldi fiúban, de vannak, akiknek pozitív tapasztalatai vannak a törökökkel. Itt él Magyarországon azt hiszem 3 éve. Nem tudom mennyire vallásos, a húga is hasvillantós pólóban jár edzeni, szóval nem hiszem, hogy olyan mély hívők...

2018. febr. 16. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Az exem is csetelt régebben egy törökkel aki egész jól tudott magyarul. Egész addig kedves és udvarias volt, amíg az exem nemet nem mondott neki.

Onnantól fel volt háborodva, mert nem volt hozzászokva hogy egy nőnek van saját akarata, és nem azt csinál vele amit akar.

2018. febr. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olyan vicces, hogy az emberek hallanak egyetlen történetet egy külföldiről és akkor azt hiszik, hogy a többi milliónyi ember is ugyanolyan abból az országból. Rendben legyen akkor 20 rossz történet,amit hallott.. magyarokról hány rossz történetet hallotok? Mégsem hiszitek azt, hogy az összes magyar olyan.. pedig mi még kevesebben is vagyunk.


Szerintem mi itt nem ismerjük a srácot, szóval neked kell kiderítened, hogy megbízható-e.(ami független a származástól)

2018. febr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2#


Igazad is van részben, de vitatkoznom is kell.

Nem egy történetet hallottam, csak ez a legsarkosabb. De sok törököt ismerek, mivel itt ahol élek ők a kisebbség.

Van 2 alkalmazottam is. Nem rossz gyerekek, de a munkában is csak annyit tesznek amennyit nagyon muszáj. Ugyanez a kommunikációval is, mármint a hivatalos részével. Ha bratyizni kell, akkor nem szűkszavúak. A feleség meg náluk olyan másodrangú, mint mondjuk nálunk volt 50 éve.

És mivel a magyarokat hoztad példának, igen, van egy tipikus magyar mentalitás. Nem mondom hogy jobb vagy roszabb, de más. Főleg akkor tapasztalni, amikor az ember a közlekedésben résztvevőket figyeli, mennyire tisztelik egymást.

Pl. a németeknél is van hiszti és izmozs, német részről, török részről is, de általában akinek nincs igaza, lejjebb szokta adni. Otthon nagyon sok az ilyen kihaénnem, akinek nem lehet semmit szóvátenni, mert mindjárt rádfékez, kiszáll stb.


Szóval azért nagy eséllyel be lehet lőni hogy melyik nép hogy fog viselkedni. A kivétel meg erősíti a szabályt.

2018. febr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A török világ nem egy olyan kis csöpp, kompakt valami, amire általános jelzőket húzol. Van ám ott minden. Mohamedán, tengrista, ateista, Atatürkista, kommunista, dzsihádista, bzi, nyugatbzi, szőke, barna, turanid, mongoloid, kedves, értelmes, művelt, civilizált értelmiségi, meg buta primitív tahó... Épp elég lesz, ha a konkrét jelölted "hátterének" nézel utána, és nem a sarki kebabosról gyűjtesz információkat, mert nem ugyanaz lesz a kettő.


Egyébként Törökország még a volt Szovjetunióból nézve is egy 100%-ig nyugaton lógó, nyugatmajom kultúrának tűnik, pláne a "mély iszlám" világhoz képest. Nem kell úgy besz rni tőlük, kb. olyanok, mint Latin-Amerika, csak kereszt helyett félhold van a tornyok tetején, na aztán...


Olyan fiút kerülj, aki csak direkt külföldit akar, nem pedig személyesen téged. Bigottakat meg a vallás nevétől függetlenül is kerülni kell.

2018. febr. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :))
2018. febr. 20. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!