Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha a fú akibe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a fú akibe szerelmes vagyok nem akar komoly kapcsolatot de elengedni sem akar?

Figyelt kérdés
6 honapja beszeltem elosszor a sraccal, azota minden nap ir,keres, talalkoztunk is tobbszor es egyre jobban megkedveltem. Kettonkrol csak bulikban beszelgetunk, ittas allapotban, szerintem egyebkent tul felenkek vagyunk. Meg csak egyszer csokolt meg, de bennem nagy nyomott hagyott. Nemreg elmondta h nem akar komoly kapcsolatot, es engem fontosabbnak tart annal, hogy lefektessen aztan otthagyjon, es hogy tovabbra is szeretne beszelni velem, de semmi komolyat. Szerintetek mit tegyek? Ugy erzem szerelmes vagyok, meg sosem volt baratom, de o nagyon megfogott. Nagyon faj, hogy o nem ugyanezt erzi. 17/L

2018. febr. 16. 20:09
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Te engedd el őt! A tudtodra adta,hogy nem akar komoly kapcsolatot, akkor mire vársz? Egyébként is önző dolog a részéről, hogy maga mellett akar tartani, miközben tudja, hogy érzel..

Hidd el, majd találkozol olyannal, aki igazán megbecsül! ;)

2018. febr. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!