Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezek azt jelentik, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek azt jelentik, hogy bejövök neki vagy csak szimplán nagyon jófej barát?

Figyelt kérdés

Adott egy srác. Pár hónapja ismerem és nagyon jóban lettünk. Hatalmasokat szoktunk beszélgetni, nagyon egy hullámhosszon vagyunk. Azt mondja olyan, mintha a kishúga lennék, aki neki a legfontosabb és mivel messze lakik tőle örül, hogy vele vagyok. Folyamatosan ölelgetjük egymást és a környezetünkben mindenki azt hiszi, van közöttük valami. Egyre jobban úgy érzem, lehetne belőle komolyabb barátságnál, de ő mindig kijelenti, mennyire jó "testvérek" vagyunk. Csomószor dicsérget. Például kisminkelem magam észreveszi és megjegyzi vagy azt mondom mennyire hülye vagyok és viszakozik, hogy nagyon is értelmes vagyok,stb. Nem sok emberre ír rá magától, de az én társaságom keresi és legtöbbször nyitott a találkozókra. Emlékszik előző beszélgetesek témáira és gyakran kérdez is róluk, azóta van e fejlemény.

Nem tudom mit tehetnék, kezdek beleesni, de olyan nehéz eset.



2018. febr. 16. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát előbb vagy utóbb, de meg kell kérdezned tőle, szóval, igen ez azt jelenti,hogy el kell mondanod hogy te hogy érzel.
2018. febr. 17. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahj, az ilyen srácok olyan cukik.De sose tudok eligazodni rajtuk.😔 Írj, ha van fejlemény!
2018. ápr. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Fejlemény:ugyanígy vagyunk és el is fogadtam ezt a helyzetet, de néha örülnék, ha meggondolná magát és akarna valamit, legtöbbször meg jó, ahogy van.
2018. ápr. 5. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!