Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kéne újrakezdeni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne újrakezdeni?

Figyelt kérdés

Ezzel a lánnyal már korábban alakulgattak dolgok. Ő kezdeményezett. Aztán nagyon sokat beszélgettünk, flörtölgettünk, találkozgattunk és én nagyon beleszerettem. De mikor ezt elmondtam neki, ő visszautasított. Ezután szinte hozzám se szólt, úgy tett, mint aki utál. Én még mindig nagyon szeretem őt. Eltelt 4 keserves hónap. A 4 hónap után most nemrég először újra hozzám szólt. Most kezd az egész újra kezdődni, pont úgy mint annó.

A tanácsaitokat szeretném kérni. Szerintetek mit, hogy csináljak/hogy ne csináljak, hogy másodjára végre összejöjjön a dolog?

18/F



2018. febr. 17. 14:10
 1/4 anonim válasza:
Lehet erez valamit irantad vagy hianyzol neki hogy ujra szeretne :)
2018. febr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is ebben reménykedem. De mit és hogy csináljak, hogy ne rontsam megint el?
2018. febr. 17. 14:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, lehet csak barátkozni szeretne veled, de lehet hogy rájött hogy hiba volt az elutasítás.

Semmiképp se nyomulj rá, sőt ne is nagyon keresd őt. Írjon rád ő, és amikor már úgy érzi, hogy elfelejtetted őt elkezd érted harcolni. Persze ne vidd túlzásba ezt az egészet, egy bizonyos határnál állj meg. Hívd el majd találkozóra, és figyeld a nonverbális jeleit. Ha figyel rád a csaj, tartja a szemkontaktust folyamatosan, akkor elég nagy valószínűség van arra, hogy tetszel neki. Verbálisokat is vedd figyelembe természetesen, de szerintem ilyenkor a testbeszéd is fontos.

2018. febr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szöszi_55 ***** válasza:
hát én azt javaslom hogy ne is találkozzatok, lehet most nagyon fáj és hiányzik neked,de nem lesz jobb.Ha egyszer már visszautasított akkor másodszorra se lesz másképp.Ha pedig igen előbb utóbb szakít veled (össze lesz zavarodva stb.)Lehetséges hogy ő az elejétől kezdve barátként gondolt rád, és most hiányzol neki abból a szempontból hogy nincs kinek ki öntenie a lelkét stb.. De azért próbálkozni lehet ha esetleg mégis össze jönne akkor sok sikert hozzá! :)
2018. márc. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!