Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Így tuti nem tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így tuti nem tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon tetszik.Instagramon be van követve két évfolyamtársa, de én nem.De amúgy ahhoz a két fiúhoz nagyjából hozzá se szól, velem százszor jobban foglalkozik.Vagy lehet nem tudja, hogy van Instám?Vagy én nem tetszem neki?

2018. febr. 17. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
54%

Az insta nem jelent semmit, simán bejöhetsz neki. Főleg ha annak a kettőhöz nem is szól hozzá semmit.

Pl a csajnak, akinek én bejövök, annak van vagy 5k követője, és mindig kommentelnek a képei alá, de ő erre mindig csak az mondja, hogy a kanos németek írogatnak XD (Mondjuk azt nem tudom megérteni, hogy mire jó 5k embert bejelölni csak úgy ismeretlenül, akik csak annyit kommentelnek állandóan, hogy "hübsch".. persze egónövelés, de azt leszámítva nem értem a koncepciót)

2018. febr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az komoly 😂 Köszi a választ!
2018. febr. 17. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!