Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van esélyem egy nálam 2 évvel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem egy nálam 2 évvel idősebb lánynál?

Figyelt kérdés
Én 14/f , a lány 16 . Ha van valami esélyem akkor mivel próbálkozzak hogy ő is érezzen valamit?

2018. febr. 18. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy sok lehet, de természetesen bármi megeshet. küldj nagyon finom jeleket és ha úgy látod, hogy van esélyed akkor kicsit erősebb jeleket is lehet küldened. De nagyon-nagyon finoman mert komolyabb baj is lehet belőle.
2018. febr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ez az a kor amikor lutri a dolog, ha idősebbek lennétek nem nagyon számítana igazából de itt nehezebb a dolog, az 50% esély meg van, én szurkolok :D
2018. febr. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Tényleg lutri. Én ismerek olyat akik így jöttek össze, 2 éve vannak együtt, a lány most 18, a srác 16. Szóval ugyanaz a szitu. De pl. ha magamból indulok ki tuti nem jönnék össze nálam fiatalabbal. Főleg ilyen korban. Most 22 vagyok, de még most se biztos.
2018. febr. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem függ a kinézetedtől, és a gondolkodásodtól. Ha magas vagy, és nem baba tested van, érett a gondolkodásod akkor van esélye. Bár az utolsót kètlem a tizennégyéveseknél
2018. febr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!