Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Eddig azt hittem bejövök...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig azt hittem bejövök neki, akkor mégse?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam, akivel...elég jóban vagyunk. Beszélgetünk élőben és Messengeren is, bár utóbbin kevesebbet. Na, és az volt, hogy Valentin-napon elhívott vacsizni, és tényleg tök jól éreztem magam, szerintem ő is. (Csók nem volt ^^')

Viszont idén szerdára esett a Valentin-nap, és csütörtökön meg pénteken kb levegőnek nézett. Mármint, beszélgettünk néha, de Messengeren kb semmit, élőben meg kevesebbet mint a szokásos, pedig azt hittem hogy ezek után legalább többet beszélgetünk, ha mást nem. Szerintetek elrontottam valamit a randin, vagy mi állhat a háttérben? :/

15L



2018. febr. 18. 12:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet azt hiszi, hogy o rontott el valamit, megijedt. Ha te jol erezted magad, akkor valoszinuleg o is.:) irj ra, hogy mi a helyzet
2018. febr. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!