Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudnék csinálni ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék csinálni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 14 éves srác vagyok, s facebookon ráírtam még régebben egy lányra aki egy évvel idősebb nállam. Tök jól elbeszélgettünk, mondta ,h. érettebb vagyok a korosztályomnál meg stb.. neki egy elég érdekes élete van, dolgozik( nem azért mert anyagilag rosszul állnak, hanem azért mert ilyen reklám filmeket, rendezésekez csinál, s tökre szereti és kap belőle fizetést.) Kb 4-5 napon át beszélgettünk volt olyan , h. hajnali 4 óráig is. Aztán nem nagyon kerestük egymást jó sokáig. 1-2 napja megint elkezdtünk beszélgetni, ismét hajnali órákig. Nekem nagyon tetszik ez a lány és bólolgattam is neki, tök jól fogadta. Mondom magamba, h. tök jó meg minden hogy beszélünk meg ilyesmi..... de... akkor már bevallom neki, hogy nagyon tetszik. Furcsálta... vagyis.. szerintem a csaj nagyon önbizalom hiányos.. bár lehet nem az, meg is kérdeztem tőle, mondta nem nagyon az. Azt mondta, hogy az egy dolog, h. szép meg minden , de belülről egy nulla... ezt nem nagyon tudtam sehova se rakni. Mondtam neki , hogy mesélje el , h. miért gondolja ezt magáról... majd elmondja... Aztán írogatott olyasmit, hogy azt tanácsolja még most szeressek ki belőle, mert csalódnék meg ilyesmi. ( nem szószerint így mondta, de ez volt kb. a lényege) Most nem tudom, hogy mit csináljak. Közeledjek felé, vetessem fel a témát, h. beszéljen magáról, miért tartja magát 0nak.. ( tehát lelkizés) kicsit összezavarodtam. Köszi , ha idáig elolvastad :) Várom a tanácsokat.

2018. febr. 18. 22:03
 1/5 anonim válasza:
Szerintem csak azért irta neked ezeket mert nehezére esett elhinni hogy tetszik neked
2018. febr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom.. :/ mit tennél a helyemben? :/
2018. febr. 18. 22:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Beszélj vele minden féle képpen, mivel hogy nem ismerjük a lányt ezért nem tudhatjuk. Az első válaszolónak igaza van:)
2018. febr. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az önbizalomhiányos lányok ilyenek. Nem hiszik el hogy bárki is szeretheti őket. Bármit mond vagy tesz, csak így tovább, és egy idő után megtörik. :)
2018. febr. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi skacok ! :)
2018. febr. 18. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!