Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba, de nem tudom, hogy ő mit érez irántam. Mit gondoltok? 16/F

Figyelt kérdés

Nagyon sokat gondolok rá, mindig nézegetem mikor elérhető.

Egy osztályba járunk, de suliban nem nagyon szoktunk beszélgetni.

Régebben "jártunk" (igazából csak tetszettünk egymásnak)de volt egy buli ahol összemelegedtünk újra és csókolóztunk.

Mostanában sokat találkozunk sulin kívül is.

Amikor kettesben vagyunk akkor nagyon jóo érezzük magunkat.Mindig odabúj hozzám vagy simogat vagy megpuszil.Múltkor eléggé felizgatott amikor fülemet harapdálta és akkor tökre olyanok voltunk mint a szerelmespárok.De ami fura, hogy valamiért úgy éreztem, hogy nem akar megcsókolni, mert próbálkoztam de nem jött össze.

Az a legnagyobb bajom, hogy ilyenkor tényleg úgy erzem, hogy szeret.

De másnap nem nagyon irkálunk semmit, hogy most mi van velünk/köztünk.

Van egy pár fiú barátja ami nagyon idegesít és félek attól, hogy úgy tekint rájuk is mint rám.

A buli után amikor megbeszéltük a dolgokat azt mo dta, hogy már rég érzett ilyet mint amilyet akkor érzett amikor csókolóztunk.

Nagyon kavarognak bennem a dolgok és minden nap ezen rágódok.Nem tudom, hogy mit tegyek..

Segítsetek kérlek!



2018. febr. 18. 22:20
 1/3 anonim válasza:

Szerintem egészen biztosan vonzódik hozzád! Én, mint lány, csak annak a fiúnak harapdálnám a fülét, aki tetszik.

A múltatokat figyelembe véve nagyon is valószínű, hogy nem semleges irányodba.

Ha legközelebb kettesben lesztek, akkor beszéld meg vele szemtől-szemben! Lehet, hogy arra vár, hogy felhozd ezt a témát, mert ő maga nem meri.

Hajrá! :)

2018. febr. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem egészen biztosan vonzódik hozzád! Én, mint lány, csak annak a fiúnak harapdálnám a fülét, aki tetszik.

A múltatokat figyelembe véve nagyon is valószínű, hogy nem semleges irányodba.

Ha legközelebb kettesben lesztek, akkor beszéld meg vele szemtől-szemben! Lehet, hogy arra vár, hogy felhozd ezt a témát, mert ő maga nem meri.

Hajrá! :)

18/L

2018. febr. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mond meg neki hogy szereted.Én belém majdnem mindenki szerelmes az osztályból de van egy fiú akivel lehet beszélgetni és videózik is és asszem hogy szerelmes vagyok belé volt egy szülinap amikor minta hogy legyünk csak kettesben de jött az egyik barátnőm is és a fiú meg kérdezte hogy kibevagyok szerelmes röktön rávágtam hogy senkinek.
2018. febr. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!