Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hanyagoljam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hanyagoljam?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác, és még januárban megbeszéltem veke, hogy korrepetáljon matekból :) (nagyon jó matekos)...meg is történt és nagyon szimpatikus volt, szerintem én is neki...de ennek különösebb jelét nem adta...😞

Viszont ráírt a barátnőmre akivel már régebb óta jóba vannak (végülis a barátnőm segített összehozni a korrepetálást...)

Hogy nem lenne-e kedve benézni a korrepetálásomra...

Nos én ezt nem tudtam hova rakni...és lemondtam a következő óránkat.


Szerintetek a barátnőm tetszik neki? Vele már régebb óta dumálgat...úgy kb. Augusztus vége óta...

De nem jelezte neki, hogy többet érezne


Kérdezzem meg megint, hogy korrepetálna-e??

És ha igen...higyan jelezzem neki egy matek órán, hogy szabad a pálya? 😄



#fiú #lány #szerelem #jel #korrepetálás #szerelmi háromszög😂
2018. febr. 19. 17:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Nyugodtan korrepetálhat:)

Nem hinném hogy tetszene neki a barátnőd.

Próbálj szerintem nem csak a ,,matek órára" törekedni, hanem rá, a személyes dolgaira. És biztos vissza fog kérdezni.

De a már annyi idő óta valamit dumálgattok, akkor én úgy gondolom h elmondhatod neki h bejön:)

csak igy szépen lazán.

Aztán ha ő nem mond erre semmit, akkor kérdezd meg mégegyszer, de legyen válasza!

És csakis ilyenkor fogod megtudni, hogy hanyagolnod kéne vagy sem:)

2018. febr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!