Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy színésznő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy színésznőbe (Lizzy greene) 13 vagyok ő 14 és nem bírom kiverni a fejemből. Elég lenne annyi hogy találkozhassak vele! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Egésznap csak tanulok angolt,pénzért dolgozok már vagy 8 hónapja nem birom kiverni a fejemből. Mindig mikor felkelek úgy érzem magam mikor már nem élnék. Mindig veszek lottót reménykedek,segítek másokon ha tudok stb...

De nekem nem kell a lottó , elég lenne annyi ha találkozhatnék vele. Én mindent meg teszek írtam neki facebookon, instagramon,twitteren de semmi tudom hogy ő híres meg sok rajongója van ezért időbe telik. Tudnátok segíteni???



2018. febr. 19. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

13 evesen hogy dolgozol penzert? Kitakaritod a hazat es a szuleid adnak 1000 forintot?

Amugy nyugi, ez csak egy szimpla gyerekkori fellangolas. Nekem is volt ilyenem 11-13 evesen, majd kinovod. Tapasztalatbol beszelek :D

2018. febr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mingyárt 14 leszek május 2. (tudom hogy nem mingyárt de nem kell sok) amúgy egy moziban dolgozok ne kérdezd hogy vettek el annyi hogy meg kérdeztem :D Köszi a választ! De kitudja hogy mikor növöm ki biztos azért van ez az egész mert bűntudatom van hogy sokszor piszkált egy gyerek
2018. febr. 19. 20:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne legyen, az en koromban meg Justin Bieberbe meg a One Direction tagjaiba voltak szerelmesek a kortarsaim. Szerintem ilyen idosen sokszor elofordul, hogy valakinek tetszik valami sztar, es ugy erzi hogy szerelmes is bele.
2018. febr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugi ennyi idősen én Dobrády Ákosba voltam 'szerelmes' hálistennek kinőttem:DD te is ki fogod
2018. febr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát én is remélem hogy kinövöm csak elég nehéz :D
2018. febr. 19. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!