Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el neki hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Még általánosban volt egy lány akibe nagyon szerelmes voltam,de nem mondtam el neki. Azt hittem majd elfelejtem,és egy ideig így volt,voltak közben barátnőim de egyiket sem úgy szerettem mint őt,csak bemeséltem magamnak hogy szeretem őket. Még mindig szerelmes vagyok belé és minden nap rajta jár az agyam.Most már viszont szeretném neki elmondani,csak nem tudom hogyan. Nem szeretnék nyomulni rá,vagy hirtelen rázúdítani ezt az egészet,de ha csak úgy elhívom találkozni attól félek hogy nem jönne el:\ és az sem sokat segít hogy 3-4 éve beszéltünk utoljára. Szóval ha valakinek lenne valami tanácsa,ötlete az ne tartsa magában:) 18/F

2018. febr. 20. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Először messengeren beszélgetést kell kezdeményezni, és csak valamennyi idővel később randira hívni, miután meggyőződtél, hogy nincs senkije. Szerelmet vallani fölösleges. Ha nem jönne el, akkor a vallomástól se fog. Csak akkor jön el, ha te is bejössz neki.
2018. febr. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A messenger jó ötlet. Valami mondnva csinált trükkel is próbálkozhatsz, de esetenként az élet is szokott segíteni (kínálja az alkalmat). Első lépésben ki kellene puhatolni, hogy épp most foglalt-e, vagy nem. Egészen más hatással lenne rá ha csak úgy megmondod, hogy sokat gondolsz rá, ő pedig pont most másra gondol. Azért valahogyan el kell jutni odáig, hogy megtudja mit jelent neked ahhoz, hogy megtudhasd te mit jelentesz neki. Szerencsés esetben egy szép romantikus történet lehet a vége. Persze nem biztos, a legszebb történeteket én is filmen láttam.
2018. márc. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kiderült hogy van barátja. Köszönöm a válaszokat!:)
2018. márc. 18. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!