Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit gondolhat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit gondolhat rólam? Tegyek valamit?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki 5 éve nagyon megtetszett nekem. Mivel akkor még elég fiatal voltam nem tudtam hova tenni ezt a dolgot, de kb 2 évvel ezután egy közös nyaralás alkalmával elmélyültek az érzelmeim, és azóta napról napra egyre jobban szeretem. Tudom, hogy ez közhely, de egyszerűen nagyon megszerettem, és csak rá tudok gondolni. Nem igazán beszéltünk egészen 2017. májusig amikor kihívott a városba, de sajnos ez nem úgy sűlt el ahogyan én azt gondoltam.Legközelebb 2018. jauárjában kezdtünk beszélni, ugyanis elmentünk 4-en moziba, és nagyon jól éreztük magunkat, a végén meg is ölelt elég szorosan. Este meg is beszéltük, hogy másnap is találkozunk, ha a másik két barát nem jön, akkor ketten. Én itt egy picit elronottam, ugyanis megkérdeztem, hogy szóval ő kettesben akar menni? És ez elég hülyén jött ki. A következő nap is nagyon jó volt, amikor találkoztunk egyből megölelt, korizni mentünk, végig ketten mentünk, a másik két ember pedig külön. A végén a másik két ember összeveszett, de mi a végén nagyon hosszan megöleltük egymást. Minden nap beszéltünk messengeren. Olyanokat írt, amik elég félreérthetőek, szóval, hogy az ellentétek vonzzák egymást meg hasonlók. Aztán mégegyszer találkoztunk, és akkor is tök jó volt, ugyanúgy hosszan és szorosan megölelt. Azóta nem beszéltünk,nem tudom mi történhetett, mert nem vesztünk össze meg semmi hasonló, 1 hét múlva megyünk együtt nyaralni, megígérte, hogy velem lesz, de én ebben kételkedek hiszen nem beszélünk, és most tallkozott egy másik lánnyal akinek barátja van, szóval nem hiszem hogy van köztük valami... Szerintetek mit tegyek? Tetszem neki? Tényleg már semmit nem értek ezzel kapcsolatban...

2018. febr. 20. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ez egy nehéz kérdés. Velem is volt ilyen, hogy egyszer úgy éreztem tetszem neki, aztán hirtelen, mintha elvágták volna úgy tett, mintha nem is léteznék. Ahogy értelmeztem a szöveget, jóban vannak a szüleitek, vagy hogyhogy együtt jártok nyaralni? (Persze ha ez személyes dolog, akkor nem kell leírnod. :D) Szerintem adj neki kisebb, majd egyre nagyobb jeleket, hogy tudasd vele, hogy bejön neked. Erre valahogyan reagálni fog, reméljük pozitív irányban és lesz köztetek valami. Hogyha kiderül, hogy mégse viszonzottak az érzéseid, akkor az elég kellemetlen helyzet, de én személy szerint úgy gondolom a beszámolód alapján, hogy te is tetszel a srácnak.

Sok sikert és jó nyaralást!

2018. febr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, jóban vannak és köszönöm szépen :)
2018. febr. 20. 21:08
 3/4 Zalaton válasza:
Szia! Szerintem itt többről van szó, mint vonzalom! Szerintem csak feltűnő akar lenni, és nyugodj meg nem rontottál el semmit, csak lehet, hogy megijedt hogy egy komoly és klassz lányt talált, mint te! <3
2018. febr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy! ❤
2018. febr. 20. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!