Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet esélyem nála? Szerintete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem nála? Szerintetek próbálkozzak?

Figyelt kérdés
Van egy évfolyamtársam aki már több mint egy éve nagyon tetszik. Az iskolában keringőztünk és felkért, hogy legyek a párja. Közben párszor kimentünk a városba és velünk tartott még egy másik fiú és egy lány is. Az utolsó találkozónál ahol négyen voltunk megfogta a kezem, hazakísért és mikor a házunknál voltunk szorosan megölelt és fel is emelt. De a másik 2 barátunk aki velünk volt összeveszett és így valamiért mi sem találkoztunk már. Egyszer még kimentünk de akkor nagyon furcsán viselkedett. A barátnőim sokszor mondják, hogy mindig engem néz és ezt én is tapasztaltam már. De valamiért már nem szoktunk beszélgetni. Szerintetek mit tegyek?

2018. febr. 20. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Keresd a társaságát,beszélgess vele,próbáld elhívni valahova.
2018. febr. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi!💕
2018. febr. 21. 13:25
 3/3 anonim válasza:
Hát...imádkozzál. 😋
2018. febr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!