Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan jöjjek össze az osztály...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek össze az osztálytársammal? 15/F

Figyelt kérdés
A napokban kezdtem érdeklődni iránta és az osztálytársaim is azt mondták, hogy látszik rajtam hogy szeretném Őt. Szoktunk beszélgetni, egy-két bók is el szokott csattanni és szemezünk is egymással elég hosszan. Hogyan tudnám elmondani Neki, hogy érzek iránta valamit?

2018. febr. 20. 21:26
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Valahol ketten például? Hívd el valahova. Kivéve ha olyan szaréletű vagy mint én akkor neten írjál rá. :D xD
2018. febr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam rajta, hogy elhívom valamerre, de attól félek, hogy túl nyomulósan fog rám nézni. Ezért eléggé félek.
2018. febr. 20. 21:39
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak hívd félre valamikor a szünetekben vagy utolsó óra után azzal, hogy beszélni szeretnél vele és szimplán elmondhatod neki. Akkor mégcsak nyomulósnak sem tarthat mert nem hivogattad el mindenfelé.:)
2018. febr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Figyelj, én is hasonló szituban vagyok egy fiú osztálytárssal, és ő már bejön nekem szeptember óta.

Viszont én félénk vagyok, ezért mindig odázom a nagy leleplezést, mert parázok, hogy mit szólna hozzá, ezért most kb várom a sültgalambot.

Nálunk is elcsattant pár bók, mondjuk inkább részemről, volt egy ölelés(amit én kezdeményeztem, de elég elcseszett lett), és kajával kínálgatás.

Órákon már észrevettem egy párszor, hogy összemosolygunk, ha valamin épp röhögünk, meg párszor, mikor nézem őt, ő is engem, és olyankor pár másodpercig szemezünk(felőlem lehetne akár örökké is, mert gyönyörű szemei vannak, de nem akarom megijeszteni szegényt:)).


Szóval, ha esetleg én lennék az a lány, akkor nagyon örülnék neki, de, ha nem, akkor is az a csaj örül majd neki.


15/l

2018. febr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ha mondom neki, hogy beszélni szeretnék vele és beleegyezik, akkor ott hogyan kezdjek bele az egészbe?
2018. febr. 21. 15:46
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk úgy, hogy:

Már elég régóta szerettem volna beszélni veled egy dologról, de eddig nem is tudtam igazán, hogy hol kezdjem.

És utána beleszöheted, hogy elkezdtél érdeklödni iránta mert …..-nak/-nek tartod (aranyos/humoros/szép vagy bármi amit róla gondolsz) És ha lenne kedve valamikor elmehetnétek (moziba/sétálni/kávézni vagy szintén amit csak jónak látsz.)

2. voltam:)

2018. febr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

#4 vagyok.

Esetemben az is működne pl, hogy:

-úgy vettem észre, hogy gondjaid vannak a matekkal, ha szeretnéd, én szívesen segítek.

Egy korrepetálás alatt közel tudtok lenni egymáshoz, gondoskodsz a lányról, meg tudod simogatni a haját, és, mivel ez egyikőtök házában lehetne, letudnátok ülni filmezni van kaja, meg pia, el tudjátok magatokat foglalni.

2018. febr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! :)

Holnap megpróbálom!

2018. febr. 21. 21:53
 9/14 anonim ***** válasza:
Sok sikert!:)
2018. febr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Összejött?

2018. febr. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!