Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Vészhelyzet van

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Vészhelyzet van

Figyelt kérdés
Van egy fiú a sulinkban aki lassan egy éve tartós párkapcsolatban él. A suliban mindenki álompárnak tartja őket, de a fiú velem csalja a barátnőjét. Tudjátok nekem nagyon tetszik és nem szeretném elveszíteni. Sokszor mondta már, hogy ő is nagyon szeret, de a barátnőjével azóta sem szakított. Mit tegyek? Kérlek segítsetek. Előre is köszönöm! (Jöhet hideg, meleg)

2018. febr. 21. 12:10
 1/6 anonim válasza:
És ez neked jó így? :( Nem ítéllek el, mert mindenki kerülhet ilyen helyzetbe... De tényleg jó ez neked? És tényleg tiszta szívből el tudod hinni, hogy szeret? :(
2018. febr. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha veled csalja, honnan tudod, hogy nincs-e még legalább 10 barátnője titokban? Én is jártam már ugyan ebben a helyzetben. Ezek a fajta fiúk nagyon menők,nagyon jól néznek ki, egyszerűen első látásra beléjük szeretsz,és ezt kihasználva több lánynak csapják a szelet, egyszóval nőcsábászok. Szerintem hagyd ott, még ha nehéz is.
2018. febr. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ki akarsz te lenni, egy pótlék? Előbb, utóbb minden kiderül. Majd ha egyszer titeket hisz majd a suli álompárnak, és majd a srác megint úgy fogja gondolni, hogy "Hmm.. Meguntam a jelenlegi barátnőmet, kell egy másik" és téged is elhagy? Hogy fog esni? Szerintem azonnal szakíts vele és mondd meg neki, hogy amíg nem képes normálisan szakítani a barátnőjével, addig téged felejtsen el. Szerintem..
2018. febr. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán szép dolog más kapcsolatába beleavatkozni. Ez a "nagyon szeretlek, de nem szakítok a barátnőmmel" dolog olyan, hogy te is jó vagy vészhelyzet esetére. Én a helyedben minél hamarabb megpróbálnám elfelejteni a srácot, ha netalántán összejönnétek, akkor is biztos csapná a szelet más lányoknak egyaránt.
2018. febr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

elég hihetetlen, hogy van akinek ennyi önbecsülése sincs


úgy vágnám ki, mint a macskát sz.rni


és persze mond el a másik csajának is, azonnal

2018. febr. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán látom, mi ebben a vészhelyzet? Belementél, hogy harmadik kerék leszel, akkor most mi lett egyszeriben olyan sürgős?
2018. febr. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!