Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hogyan tovább?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Most megpróbálom nagyon röviden leírni a problémámat. Van egy srác az egyetemen. Ő másodéves én első. Viszont év végén átmegy egy másik egyetemre. Tudjátok év elejétől kezdve nagyon tetszett. A külseje és a belseje is nagyon megfogott. Ugyan életemben eddig körülbelül 3szor beszéltem vele élőben, de ez nem számít. Mindig mosolyog és köszön a suliban. Tudom igazából nem jelent semmit de a haverjai folyton figyelik minden mozdulatomat. Ezt az én barátaim is észrevették. Ha találkozunk a barátnőimmel velük, minden második percben összeakad tekintetünk. Két hónapja az egyik osztálytársam hallotta ahogyan rólam beszélnek. A probléma csak az, hogy nem keres. Tudom, hogy nincs barátnője, de nem ír rám facebookon meg semmi. Tudjátok a remény már régen meghalt,de két hónap múlva eltűnik az életemből. Ha úgy nézzük már nincs veszítenivalóm. Ráírni képtelen lennék, nincs merszem. Leszólítani nem tudom mert nincs indokom. Az érzéseimet nem lennék képes vele megosztani, mert tudom visszautasítás lenne a vége. De muszáj az utolsó reménynyalábommal megpróbálni valahogy a közeledést. Csak hogy? előre is köszönöm!

2018. febr. 21. 17:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért mert nincs vesztenivalód, tessék szépen ráírni. Írj valamit a sulival vagy az egyik tantárggyal kapcsolatban kérj tőle segítséget, vagy egy buli kapcsán írj neki. Írásban még mindig sokkal könnyebb, mint élőben. Legyél bátor, ha már a srác ilyen kis pipogya. Bár nem akarlak elkeseríteni, de ha ő egyáltalán nem keres téged, akkor elég nagy rá az esély, hogy nem indítod be őt különösebben. Ezt sajnos nem lehet erőltetni. Szedd össze a bátorságod, mert aztán sajnálni fogod, hogy nem próbáltad meg.
2018. febr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!