Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, hogy helyesnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy helyesnek találjam?

Figyelt kérdés

Van egy srác, nagyon rendes, tényleg nagyon tetszik a személyisége, és érzem, hogy tetszem neki. Viszont én nem tudom ezt mondani, mert valamiért külsőre nem jön be. Viszont nagyon szeretném ha megtetszene.

Tudtok valami tippet adni, hogy megváltozzon a külsejéről a véleményem? Vagy idővel majd megtetszik? Nem beszélünk még olyan sok ideje, ha ezt fontos megemlíteni.

Köszönöm a válaszokat előre is! (16/L)



2018. febr. 21. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
9%
A mai lányok már csak a külsőt nézik, legyen Adidas cipője, aranyórája, ájfonja, ecsethaja..Szégyen.. és csodálkozok, hogy nincs barátnőm..Gratulálok nektek.
2018. febr. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Velem is volt hasonló helyzet,bár fiú vagyok.

Sokat beszélgettem vele,vártam hogy mikor tetszik meg külsőleg is a lány,majd mikor már eljutottam oda hogy vonzott akkor meg már nem érdekeltem,pedig 2 hét kellett csak. :/

2018. febr. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1 Figyelj, nem egy jó dolog általánosítani. Engem például pont nem érdekel, hogy milyen cipője van, vagy esetleg van-e órája. Pont azért, mert a legtöbb ilyen srác beképzelt és csak kihasználják a lányokat (hopp, és most én is általánosítottam). Engem ennek a srácnak a személyisége fogott meg és nem megváltoztatni akarom, csak más szemmel szeretnék nézni rá.
2018. febr. 21. 18:09
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha külsőre nem jön be, nem az eseted; lehet a lelkitársad ha akarjátok; én olyannal nem tudnék járni, akiben nincs valami egy dolog, amit a külsejében is kimondottan vonzónak , szépnek találok.
2018. febr. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismerd meg jobban, és ha igazán a személyisége tetszik neked, akkor egy idő után egyáltalán eszedbe sem fog jutni hogy mit gondoltál régebben a külsejéről, ha igazán beleszeretsz, ez nem fog számítani. Most még ugye csak körülbelül ismered, és tetszik, ahhoz viszont idő kell hogy valakit igazán megszeress, és ne csak tetszés szintjén maradjon a dolog. Ha idáig eljutsz, nem az lesz benne helyes számodra hogy hogyan néz ki, mert ha igazán szeretsz valakit, az ő tökéletlenségeit, mint ebben az esetben a külső tulajdonságait, is képes leszel szeretni benne, megtalálni a szépet a jót abban is, annak ellenére hogy elsőre nem tűnik annak.

Remélem tudtam segíteni :)


PS: Egyébként király vagy, fogadd őszinte virtuális elismerésemet, hogy nem a külső alapján ítélkezők (manapság már sajnos) túl széles csoportját bővíted


F

2018. febr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!