Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, miután egy fiúnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, miután egy fiúnak elmondtam, hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Már rég óta szemezünk egymással, udvarias, és mindig rám mosolyog, aki pedig tud erröl, mind azt mondja,hogy neki is tetszem, nem csak egyoldalú. Végre rávettem magamat, hogy elmondjam neki, de itt megakadtam. Ha azt mondja, hogy neki is tetszem,mit tegyek utána? Még nem volt barátom, nem akarom rögtön megcsókolni... 16/L

2018. febr. 21. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Ha pozitívan reagál, pl. nem egy lányismerősöm akasztotta meg a srácot azzal, hogy "és mi tetszik rajtam?", esetleg megpróbálhatod... Illetve ott van még a "járunk?", vagy a "van vmi programod este/délután/holnap/hétvégén?". Hirtelen ezek jutottak eszembe. Valószínűleg a fiúnak kellene ezeket felajánlani (ha kölcsönös), de Te is megteheted. Bocsi, ha ezek nem segítettek.
2018. febr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%

Most már a lányok udvarolnak a fiúnak és kezdeményezik az első csókot? Rendesen lement a színvonal.

Ha egy nő előttem ennyire lemegy kutyába és ő akar meghódítani engem, azonnal elvesztem az érdeklődésem. Nincs a vadászat izgalma, a randi előtti várakozások, a készülődés hogy hogyan is csókoljam meg.. megteszi helyettem a lány.

Öreg lettem.

2018. febr. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Tetszik a válaszod, köszönöm, de nem pontosan erre gondoltam.

Van az a szituáció, hogy állunk egymással szemben, mindketten elmondtuk, hogy tetszik a másik (szerencsés esetben), na de utána? Kérdezzem meg, hogy "Akkor jöjjünk össze?"? Vagy csak öleljem meg? Sajnos még nagyon kezdö vagyok az ilyenekben:(

2018. febr. 21. 18:14
 4/11 A kérdező kommentje:

Második válaszoló!

Nem udvarolni akarok a fiúnak. Egyszerűen megkérdezni, hogy ugyanolyanok e az érzéseink. Már volt egy fiú, akivel ezt elszúrtuk, mert sajnos nem "mentem le kutyába". Ö pedig nem olyan, mint a régi szókimondó fiúk, mint régen, ezért ö se mondott semmit.

2018. febr. 21. 18:17
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Talán a megölelés tűnik a legjobb variációnak...
2018. febr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmondtad hogy tetszik neked és ő nem tesz semmit, az is válasz.
2018. febr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
1-es vagyok és nem gondolatolvasó:) Mint ahogy az előttem levő írta, így valszeg az ölelés a legjobb, utána meg úgyis alakulnak a dolgok. Nem baj, ha kezdő vagy, lehet a srác is az, meg itt mi nem tudjuk, hogy mi fog veletek történni. Spontaneitás, kedves, spontaneitás! Sok sikert!:)
2018. febr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, foleg neked 1es:)

Igen, valószínüleg majd jön magatól:)

2018. febr. 21. 18:30
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem így visszaolvasva kb. semmit nem segítettem, de Te tudod kedves Kérdező! Kívánom, hogy sikeres legyél mindenben, érd el a céljaidat!:)

#1

2018. febr. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na? Mi volt?
2018. febr. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!