Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem egyik osztálytársamnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem egyik osztálytársamnak?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytarsam akit sokszor kapok rajta,hogy engem néz,és amikor odanézek,akkor gyorsan elkapja a fejét...

Barátnőm mondta hogy amikor kimentem wcre ő rögtön mondta a haverjainak hogy nem e jönnek ki ők is a folyosóra..

Meg olyan is van,hogy lanyoknak nem köszön marminr az osztálytársaimnak,de amikor en ott vagyok akkor igen..

Meg olyan is volt,hogy mellém ült amikor húztam fel a cipőt hogy majd ő is húzza fel és ilyen sokszor..

És olyan is hogy mellém ült a haverja és igy : Most elfoglaltam a helyedet..és igy gúnyosan na értitek xd

Sok a szóismétlés na m1 xd

Még az is volt,hogy mondott valami hülyeséget,énmeg ránéztem olyan hülyén és igy látszott rajta,hogy próbálja leplezni azt hogy ő mosolyog..nem is egyszer volt ilyen..

De amugy nem beszél velem se semmi..azért kérdezem ezt most meg,mert barátnőim mondogatják hogy biztos tetszem neki stb. De sokszor hiszem azt,hogy csak azért mondja,hogy önbizalmat izeljen belém na.. xd

+ a fiú más lanyokat is nézd,de velük beszél is..csak velem nem..

Szerintetek tetszem neki vagy nem? :/

Amugy tipikus az a gyerek hogy amikor a haverjaival van akkor olyan izé, amikor meg egyedül akkor normális



2018. febr. 21. 19:23
 1/1 mcrgt2 ***** válasza:
Hát ha nem mer veled beszélni akkor biztos tetszel neki.
2018. febr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!