Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek már nem érdeklem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek már nem érdeklem a lányt? 16/F

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy lányba.Régen jártunk azután szakítottunk, de megint kavartunk és mostanában találkoztunk párszor és amikor együtt voltunk úgy éreztem, hogy még mindig vonzódik hozzám, de mondta is.

Múlt csütörtökön találkoztunk újra és tök jól elvoltunk fogtuk egymás kezét ölelgetett,odabújt hozzám és tök olyanok voltunk mint a szerelmespárok.

Viszont azóta valamiért bem nagson beszéltünk, nem nagyon írt rám.

Én írtan rá tegnap és alig chatelünk.

Tudom, hogy nincs barátja, de azért jóban van pár fiúval is.

Valamiért úgy érzem, hogy hirtelen már megváltozott és egyáltalán nem érdeklem őt.

Mi a véleményetek?



2018. febr. 21. 19:57
 1/1 anonim válasza:
Szerintem nem volt valami jó kedve. Élőbe találkozzatok, ott mondj el neki mindent. Az tuti hogy szerelmes beléd
2018. febr. 22. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!