Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem értem. Akkor most szeret...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem. Akkor most szeret vagy nem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban akibe szerelmes vagyok.

Már hatodikban elkezdett kedves lenni velem. Sokkal kedvesebb velem mint a többi fiú az osztályban. Azt mondta már többször hogy szeret de már háromszor mondta hogy nem hanem csak viccelt. Ezért én régebben eléggé csúnyákat mondtam rá és nemrég is elfordult ha mérges voltam rá. Régen azt is mondtam hogy utálom és legutóbb amikor azt mondta hogy nem szeret felhozta hogy különben is én azt mondtam hogy utálom.

De egyébként meg úgy viselkedik mint aki tényleg szeret:

-Ha bántanak a fiúk megvéd

-Sokszor a barátnőjének hív

-Becéz

-Sokszor csak úgy hozzám ér

-Sokszor átkarolja a vállam

-Sokszor kezet fog velem csak úgy vagy pacsira tartja a kezét de helyette megfogja

-Többször próbált elhívni pl. moziba vagy valahova

-Néha nagyon cuki bókokat mond

-Facebookon mindig lájkolja a képeim

-Ha látja hogy valamelyik fiú megpróbál rám nyomulni általában odamegy és azt mondja hogy "hagyd békén a barátnőmet"

-Egyszer átölelt hátulról egyszer meg rendesen

-Mindig mosolyog és a szemembe néz

-Ha velem beszél/rám néz kitágul a pupillája, a lába felém fordul ha ülünk

-Amikor rám néz a szemöldökét felhúzza

-Sokszor a közelembe mászkál

-Folyton nagyon közel áll hozzám

Ezek mellet a barátai néha olyanokat mondanak amiből az jön le hogy szerelmes belém. Meg egyszer mert nem figyelt a tanár megkérdezte hogy szerelmes és azt mondta hogy igen. Megkérdezte ki be és azt mondták sokan hogy belém. Meg tesin hallottam hogy a legjobb barátját megkérdezte a tanár hogy szerelmes-e valakibe a fiú és azt mondta a barátja hogy belém. Az egyik barátnőmtől meg nemrég megtudtam hogy egy olyan kép van a telefonján amin átkarol engem.

Meg ő soha nem mondott rám semmi rosszat legfeljebb viccből a hangom utánozta. És olyan jól tudunk eggyüt nevetni ritkán.

Nem értem hogy akkor szeret vagy nem. Szerintetek?

A válaszokat előre is köszönöm.

(Bocsi ha hosszú lett)

Én 15/l ő 14/f májusban lesz 15



2018. febr. 22. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilván szeret:D
2018. febr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Örülök hogy így látod:)

Köszönöm a válaszodat.

2018. febr. 23. 06:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Jajj de cukii❤❤ nagyon szeret téged! Nagyon sok sikert hozzá! Biztosan összeilletek❤
2018. febr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2018. febr. 24. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!