Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok nektek az nem idegesítő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek az nem idegesítő ha egy fiú mindennap rátok ír?

Figyelt kérdés

Alakuló kapcsolatunk van, visszaírja azt hogy szeretlek.:)

1 héten át mindennap írtam neki.

Élőbe 2 szót beszéltünk. Végig mosolygott rám.

Szerintem ő is szeret engem.

Nem akarom idegesíteni. Ne irjak neki 1-2 napig?



2018. febr. 23. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha szeret csaknem idegesíti, hogy írsz neki.. Szerintem többet kellene élőben beszélgetnetek, ha már olyanokat írtok egymásnak, hogy "szeretlek"
2018. febr. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem írsz neki 1-2 napig, akkor keres másvalakit, akibe online szerelmes lehet.
2018. febr. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha apró kedvességeket írsz neki, annak örülni fog. Ma reggel is Rád gondoltam v. hasonlókat. De nem kell túlzásba vinni.

Fontos, hogy hasonló legyen az érdeklődési körötök, hasonló hobbitok legyen, hasznos programokat tudjatok együtt csinálni.

2018. febr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Barcsak nekem irna minden nap az, aki tetszik😍 volt ilyen, de sajnos az az ido mar elmult...remelem hamar visszater
2018. febr. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!