Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki? 16F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? 16F

Figyelt kérdés

Nemreg kezdtem egy suliban es egy fiu nagyon tetszik. Sokat beszelgetunk, nevetunk, meg minden. A fiuk sokat idegesitik hogy na mi van koztun, o meg nem szol semmit.

Van eselyem?



2018. febr. 23. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet nála esélyed, hogy ha nem tagadja, hogy tetszel. De amúgy lehet az is a logikája, a gondolatmenete, hogy minél erősebben tagadna, annál erősebben hinnék és mondogatnák neki, hogy tetszel neki. De énszerintem, hogyha nem tagadja vehemensen, akkor pont azt jelenti, hogy bejöhetsz neki, van nála esélyed. De az is lehet, hogy nem gondol rólad semmit; bár ennek már kicsi az esélye, mert valamit hogy néz téged vagy valamiből csak leszűrték az osztálytársai; alap nélkül talán nem kezdenék ezzel cukkolni. Tehát hogy valszeg gyakran néz feléd, énszerintem felfigyelt rád, valószínű, hogy kezd már érezni is irántad valamit. Ja várjál, lehet, hogy félreértettem valamit; de a lényeg ugyanez. Itt viszont úgy látom, meleg kötődésről van szó, tehát ha a srác is meleg, meg te is, akkor ebből énszerintem nagyon könnyedén ki is alakulhat valami.
2018. febr. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja, shit! Nem 16 lany vagyok, de mivelsok eve kulfoldon elek ezert f mit femalet gondoltam.
2018. febr. 23. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!