Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem érdeklem már a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklem már a lányt? 16/F

Figyelt kérdés

Újra beleszerettem egy lányba akivel még régebb jártunk és mndta, hogy ő is érez még irántam valamit és vonzódik hozzám.

Mostanában találkoztunk egy párszor sulin kívül is és nagyon jól elvoltunk, fogtuk egymás kezét ölelgetett stb.

Úgy éreztem, hogy még mindig szeret, de nem barátként.

Viszont egyik hétről a másikra úgy érzem megváltozott mert már rám sem ír nem is nagyon jön oda hozzám és olyan mintha teljesen leszarna..

Nem vagyok annyira közvetlen gyerek és a suliban nem nagyon szólok hozzá(arra is gondoltam, hogy ez idegesíti őt és ezért rágott be,mert mondta is, hogy nem vagyok elég nyílt és közvetlen), de amikor külön találkozunk olyanok vagyunk mint a párok.

Annyit tudok, hogy nincs pasija, de azért jóban van pár fiúval is.

Nem tudom mit csináljak...

Nem értem, hogy miért lett velem ilyen



2018. febr. 23. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
menj oda hozzá és beszéld meg vele. Kommunikáció nélkül nem mész semmire..
2018. febr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ha kettesben vagytok, akkor a hősszerelmest játszod, ha meg a suliban, akkor a jégcsapot. Egy csajnak ebből az jön le, hogy szégyelled őt.
2018. febr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szerintem felejtsd el őt.

Velem is hasonló történt, csak a másik szemszögből. Csúnya véget ért egy fél éves kapcsolatom, két év múlva viszont felkeresett a srác. Mit ne mondjak, szépen felkavarta az érzelmeimet. Ő állította hogy még mindig érez irántam valamit. Egy hónapig nagyon jól elvoltunk ( nem jöttünk újra össze, csak beszélgettünk, "flörtöltünk" egymással). Nekem hiányzott a vele töltött idő, mert anno nagyon jól elvoltunk még az elején. Jó volt újra azt hinni, hogy minden olyan mint régen... de egy hónap múlva már elmúlt ez a fellángolás, az "első varázs" és eltávolodtam tőle. Nem tudtuk égve tartani a tüzet.

Szerintem veled is ez történik. A lányban csak fellángolt a szerelem, mert szerintem hiányoztál neki, vagy legalábbis a szép emlékek. De szerintem ez csak fellángolás volt, semmi több.

2018. febr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nyílt, zárkózott...ugyanmár. Nem bohóckodni kell hanem sima szia, mosoly ha meglátod szünetben s megkérdezni milyen a napja. Nem kell túl misztifikálni csak egy ember mint te s igen zavarni fogja, hogy emberek elött semmibe veszed.Lehet tõlled függetlenül zavarja valami vagy hívták el randira vagy van egyéb dolga amiért nem rád figyel.

Srácként tudasd vele a szándékaid. Ha nagyon szégyenlõs vagy s még lesz esélyed személyesen kettesben lenni vele nevettesd meg, csikizd meg, oldódjon fel a hangulat s a homlokod az övéhez érve fûzd össze az ujjaitokat. Melengesd a kezét ne fázzon meg.:) Közben megkérdezheted mit szólna hozzá ha ez így maradna összefûzve mindig...

A lányok vagy romantikusak s így kicsit lazábban adhatod elõ hogy tetszik ha ezt nem is tudod kimondani, lényeg a hangulat oldott legyen. Vagy konkrétumot akarnak s tarpraesett fiút aki meg ha keveset beszél is komolyan lehet venni.

2018. febr. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:-)
2018. febr. 26. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!