Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy valakinek a személyiségébe beleszerettetek, viszont a külsője taszított?

Figyelt kérdés
Mi a teendő ilyenkor? Kort és nemet is írjatok légyszi:)

2018. febr. 23. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, velem volt ilyen, de végül összejöttem vele és nem sokáig voltam vele együtt, mert belülről okés volt de kívűlről nagyon nem és volt mikor arra gondoltam, hogy milyen csúnya és így nem jó egy kapcsolat ha csúnyának gondolom miközbe vele járok...

Vane ez az eset ami nálam megtörtént meg van a másik eset mikor beleszeretsz a belső tulajdonságaiba, de a külső nem tetszik neked és a belső tulajdonsága miatt elkezded szépnek látni az illetőt.

Hát ha az első helyzetben vagy akkor nem hiszem, hogy sokáig tartana a kapcsolatod, de ha a második helyzetben vagy akkor még simán lehet belőle valami.

16/L

2018. febr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt, összejöttem a lánnyal, megbántam, vége. Többet nem csinálok ilyet.

18/F

2018. febr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem muszáj hogy meglegyen a vonzalom is egy kapcsolatban.
2018. febr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem volt
2018. febr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Velem volt ilyen, de olyan szinten beleszerettem a srácba, hogy nála szexibbet ma már el sem tudnék képzelni...:DD


16l

2018. febr. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Gyanitom te tettel fel mostanaban itt tobb ilyen jellegu kerdest. Sok evvel ezelott, en kerdezgettem itt ugyanezeket.

Akkor beleszerettem a sracba. Sokaig nagyon, nagyon szerettem. Pedig eleinte nem tetszett egy kicsit sem.

Aztan eltelt par ev, jott egy uj ferfi. Annyira szerelmes volt belem, hogy nehez hinni. Mindent megtett volna ertem. Es en is nagyon kedveltem. De nem tetszett. Es hiaba eroltettem, o a csillagokat is lehozta volna, annyira nem vonzott, hogy a kezet se szivesen fogtam.

Ezeket azert irtam le, hogy lasd, nem csak 1 verzio letezik. Ami biztos, hogy erdemes megprobalni. Es ami szinten biztos, hogy sokaig huzni nem erdemes es nem is korrekt dolog, a masikkal szemben.

2018. febr. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem előbb-utóbb a belső úgyis megszépíti a külsőt. A volt szerelmem külsőre egyáltalán nem jött be, de miután megismertem, beleszerettem a belsejébe, majd a külsejébe is.
2018. febr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Volt, a személyiségébe bele estem. A külsőjében egy dolog vonzott... a szeme. Gyönyörű szemei voltak. Amíg nem ismertem meg csúnyának találtam.
2018. márc. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nekem nagyon nem jott be a baratom kulseje csak a szemelyisege,de ma mar nala helyesebb,aranyosabb,cukibb embert el nem tudnek kepzelni😃
2018. okt. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!