Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » HELP! Nagyon félős a lány!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HELP! Nagyon félős a lány! Mit tegyek? Több lent

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy lány, akit nagyon szeretek. Nagyon nagyon nagyon félős. 3 hónapja beszélünk Instagrammon. Eddig nem tudtunk találkozni mert nem nagyon akart. 1 szer köszöntem rá. Most jött át másik suliból. Én elmondtam neki hogy többet érzek iránta mint szimpla barátság. Ő is igy érez csak nem meri elmondani.

15 évesek vagyunk. Kezdem az elejétől.

Szerdám megkérdeztem tőle, hogy nem akar-e holnap találkozni.Azt irta rá hogy majd máskor. Rábeszéltem hogy jövőhéten találkozzunk. Csütörtökön kijelentették hogy egy hétre bezárják a sulit.

Azt mondtam neki hogy lemegyek hozzá a faluba és ott találkozunk. Féltem hogy elmúlik az a szeretetérzet ami benne van. Ezért akartam minnél hamarabb átölelni és megpuszilni. Ezt leirtam neki és ezt válaszolta: "Tudod minden múlandó. Nem akarlak megbántani, mert csak ez teszem mindig az emberekkel. Te ezt nem érdemled meg. És félek hogy olyat teszek amit nem kellene." (Itt arra célzott hogy nem érdemel meg engem. Illetve arra hogy nem akar elvesziteni.)Azt mondta hogy ne menjek le.

Megkérdeztem hogy miért, és ezt mondta "Élőbe annyit nem merek mondani hogy hogy vagy." Mondtam neki hogy muszáj találkoznunk, erre ezt irta." Félek mindenkitől. Félek találkozni valakivel, félek beszélni. Anya semmit sem tud rólam mert nem merek neki semmit elmondani, ha kérdez valamit haragosan válaszolok. Annyira utálom ezt annyira elegem van már ebből, Ezért nincsenek barátaim. És eldobok mindenkit aki közel áll hozzá." Megkérdeztem hogy eddig miért nem tudtam erről? válasza: "Ezt is féletem leirni." 3 napja leirta neki azt hogy ő a legfontosabb nekem. És erre csak annyit irt hogy "Kérlek ne hagyj el." Az volt a válaszom hogy "soha nem foglak". Erről a beszélgetésről elküldtem neki a képernyőképet, és mellé irtam azt hogy "betartom". Erre válaszolt egy sirós smileyval és egy szivvel. Idézem:

Én:Most ugye nem sirsz?Nincs semmi baj?

Lány:De igen..

Én:Ne sirj kicsim...Nem kell, hagyd abba. Itt leszek melletted, nem fogsz elvesziteni.

Lány:Nem az..ezt tudom. Csak azt nem, hogy ki vagyok. Na most időre van szükségem, majd irok.

Én:Szia

Lány:Szia

Ez a helyzet! Mit tegyek? Össze szeretnék jönni a lánnyal minden áron!



2018. febr. 24. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit nem akar tőled barátságon kívül, de próbálta úgy elmondani, hogy ne vedd nagyon zokon. Ilyen instán beszélgetős spanok lehettek, valószínűleg járni nem fogtok soha, és ha erőlteted a kapcsolat és tali dolgot, akkor még jobban be fog gubózni. Próbálj haverként viselkedni vele, idővel azért még változhat, de MOST nem lelkész neki, mint pasi.
2018. febr. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 PeterPeterPeter3 ***** válasza:
Egyik ismerõsömnél így kezdõdött a depresszió. Az emberek nem törõdtek vele mostmár máshol van. Valahol fent. Az a lényeg hogyha tényleg tetszik, akkor maradj mellette. Én szívesen meglepném, úgy hogy egy szép nagy macival lemennék a faluba úgy hogy õ nem tud róla :) Ha szeretnél kérdezni tedd meg nyugodtan
2018. febr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Haat ez elegee bonyolult helyzet sajnalom a lanyt. Szerintem probalj fele lassan kozeliteni. Gyozd meg arrol h neked o alegfonosabb es h sohasem hagyod el es h sohasem fogod megbantani. Sztem is menj le hozza es lepd meg valamivel. Elobb vagy utobb be fogsz majd ferkozni a bizalmaba, ha o is szeret.Viszont utana nagyon vigyazz ra es nem banthatod meg mert a leirtak alapjan sulyos lelki problemaja van. Nagyon felenk es nehezen enged kozel magahoz valakit ezert nagyon becsuld meg ha majd kozel engedd magahoz. Es probalj rajta segiteni lelki teren is. Valami vagy valaki valoszinuleg elegge megbanthatta.

Sok sikert! Drukkolok nektek!😇

2018. febr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, az én életemben is volt sajnos ilyen időszak, amikor azt hittem, ez a jó módszer (dettó tinédzser kor). Tényleg szégyellem, hogy ilyen voltam anno...


Nem akar semmit a lány. De azt elmondhatnád neki, hogy legközelebb ne ködösítsen.

2018. febr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!