Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen kapcsolat ami köztünk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kapcsolat ami köztünk van? Lehetne belőle szerelem ez érdekelne. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött az egész hogy középiskolások lettünk és egy osztályba kerültünk. Nekem már az első pillanatra szimpatikusabb volt az átlagnál. Aztán szép lassan megismerkedtünk. Én mióta ismerem mindig is "adtam neki jeleket" (pl. : Mellém ült az egyik órán és mutatott nekem egy képet a kedvencéről , erre én azt válaszoltam hogy ezt már láttam mert már ez volt borító képe a Facebook-on. Erre ő azt mondta hogy ennyire figyelek. És én azt mondtam hogy igen.) Később meg olyan szemezgetések történtek. És én már tényleg azt hittem hogy tényleg akar valamit. Aztán kiderült hogy összejött valakivel. Ez még nincs egy hónapja se hogy össze jött a csajjal. Az utolsó szemezés pár napja volt, és erre most tényleg nem számítottam, mert csak úgy ültem és a kezem össze kulcsoltam az állam alatt és néztem ki a fejemből 😂 arra felé néztem amerre ő és a többi osztálytársam volt. (A haverjai) pontosabban a padlót, na és egyszer csak felnéztem a földről mert úgy reflex szerűen éreztem hogy fel kell néznem, és ő engem nézett. neki a keze is valahogy az álla alatt volt.

#szerelem #Tini szerelem kezdete lehet ez?
2018. febr. 24. 17:10
 1/8 PeterPeterPeter3 ***** válasza:

Elkellett volna mondani neki, hogy többet szeretnél. Most lekésted, szar érzés. Lehet hogy még tetszesz neki... Ha a csajjal nem lesznek együtt én elkezdenék közeledni felé.


15/F

2018. febr. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ha elmondom neki akkor elromolhat az a barátság is ami köztünk van. És ez még elég kezdetleges barátság hiszen én is még csak szeptemberben ismertem meg
2018. febr. 24. 17:23
 3/8 A kérdező kommentje:
Helyre hozhatom még?
2018. febr. 24. 17:47
 4/8 anonim válasza:

Szerintem figyeld a testbeszédét és te is jelezd a testbeszédeddel, hogy valamit akarsz. Ha pedig így bambultok órán ásíts egyet és ha ő is ásít akkor figyelt téged.

Egyébként hány éves vagy?

2018. febr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
17
2018. jún. 11. 19:10
 6/8 A kérdező kommentje:

Ha van valami házi néha tőlem kéri el

De egyszerűen ha a szemébe nézek elveszek benne.

Nem bírom ❤️

Most nincs barátnője, de nem tudom hogy akar e

Mert sportol és arra szeretné most fordítani minden erejét.

2018. jún. 11. 19:14
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon fontos lenne

Tanácsok?

2018. jún. 11. 19:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, lehetne, de ez egy kicsit még messze van a szerelemtől. És próbálj meg nem megszállott lenni, ne figyeld minden mozdulatát, nehogy elriaszd :)
2018. jún. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!