Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akinek régebben (1hónapjs kb) nagyon sokat dumáltunk nekem is tetszett stb mikor megkérdezte hogy van e kedvem vele össze jönni akkor nagyon sokat gondolkoztam és végül nemet mondtam. Ugy voltan vele hogy tetszik is meg nem is nem tudom hogy készen álltam/állok e rá hogy talàlkozgassunk meg ilyenek most megint ezt érzem hogy tetszik is meg nem is össze jönnék vele meg nem is talán félek vagy miért van ez? Mit csináljak?

2018. febr. 24. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez Schrödinger macskája... Nyisd ki a dobozt, és megtudod, hogy él-e a cila. :)
2018. febr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
???
2018. febr. 24. 20:55
 3/3 anonim válasza:
Schrödinger macskája alatt arra gondolt #1, hogy van arra is esély, hogy elutasít, illetve arra is, hogy összejöttök:)
2018. febr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!