Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

Jo, jo tudom 1millio ilyen kerdes van mar az oldalon es h mar lehet unjatok, de olyan tanacstalan vagyok. Mar vagy fel eve tetszik es srac. Egy evfolyamba jarunk.Beszeltunk mar egy parszor mindig o szolitotott.Nagyon kedves volt oda figyelt ram a szemembe nezett, es vissza is kerdezett. Aztan masnap amiutan beszeltunk jott velem szembe es nagyon mosolygott ram. De aztan ugy voltam vele h biztos nem ram mert ott volt velem 2 baratnom is. De aztan ahogy elment melletunk a baratnom odajott h ez mi volt es h lattam e h mosolygott ram, vagyis biztos nem kepzeltem be. Egy csomoszor mikor talkozunk mosolyog es nez. De egyszer lattam egy lannyal is a lany valoszinu mas sulibol volt.Aztan amikor a fiu eszrevette h ott vagyom akkor egy darabig nezett ram kifejezestelen arccal aztan element. Azutam folytatodott tovabb a dolog nezett mosolygott, folyamatosan ott volt a kozelembe stb. Es most is ez megy. Most mar nem ertek semmit a lany is lehet csak egy barat volt,lehet tenyleg bejovok neki de akkor miert nem lep. Nem egy felenk tipus az biztos. Sot nagyon magabiztos. En meg inkabb visszahuzodobb vagyok. De ha meg nem akar tolem semmit akkor miert csinalja ezt nem ertem. Csak az a baj h en meg valoszinu beleszerettem. Lecci segitsetek 15/l

(Bocsi a helyesiras miatt telefonon irtam es gyorsan:)) es az ekezetek miatt is bocsi nem szertek ekezettel irni.

A normalis valaszokat elore is koszi:)



2018. febr. 24. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Na hát figyelj,ha te nem veszed a lapot, lehet, hogy próbálkozik máshol; mert már vágyik egy társra. De attól még lehet , hogy téged akar. Mármint hogy szíve szerint téged választana. De az is lehet, hogy sok lánynál bepróbálkozik, hátha az egyikkel csak összejön, kisül belőle valami. Szóval lehet, hogy az a csaj kellene a pótléknak helyetted; vagy lehet, hogy te kellenél a csaj helyett pótléknak, de az is lehet, hogy még egy harmadik is megfelelne neki, szóval nincs konkrét szerelme, csak kapcsolatot szeretne, és próbálkozik több lánynál is. De lehet, hogy szerelmes beléd, de te elérhetetlennek tűntél, és ezért keresett mást, vigasztalódni, hogy ha veled láthatóan nem fog összejönni, akkor majd keres mást, akivel úgy látja, talán hasonlóan jó lehet. Amúgy tetszeni tutira tetszel neki, és attól, hogy keresgél, még simán akarhat komoly kapcsolatot, akár veled is. De mondjuk, ha már beszélgettetek , és így is egyszerre több lányt szédít. Mondjuk nem tudom, hogy az a fapofa az annak a jele lehetett, hogy látta, hogy lebukott előtted, vagy pedig, hogy aggódott, hogy "Jaj, nehogy azt (te kérdező), hogy attól a másik csajtól is akarok valamit, mert nem igaz, csak az Xy-tól (kérdező). Én nem ő vagyok, én lány vagyok, csak most próbáltam úgy írni, mintha ő mondaná. De lehet, hogy tényleg komoly kapcsolatot akar, csak még keres hozzá valakit, akinél meg amúgy fullra megállapodna. Csak egyszerre több embernél is bepróbálkozik, és ahonnan látja a viszonzást, azzal jön össze. Meg a fapofa is azt jelenthette, hogy jelentesz neki valamit. Szerintem mindenképpen. Szóval szerintem összejöhetnétek; de résen is kell ám lenni, tehát nem vakon, de én asszem, komolyak veled a szándékai, nekem most az a megérzésem vele kapcsolatban.
2018. febr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1/1 nagyon koszi a gyors, hosszu es ertelmes valaszodat.segittettel:) ment a zold kez
2018. febr. 24. 22:18
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én meg úgy gondolom hogy inkább tanácsot kért egy másik lánytól lehet hogy egy picit hasonlít is rád (nem kinézettileg) de amit az előző is mondott abban is egyetértek
2018. febr. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!