Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan közeledjek felé?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés

Egyik évfolyamtársam tetszik. 3 közös óránk van, az egyiken mellette ülök.

Nem vagyunk barátok és nem is beszélgettünk eddig olyan sokat, de egyébként amikor beszélgettünk, akkor mindig kedves volt meg amúgyis egy rendes, normális fiú.

Anyukám látott róla egy képet, neki is szimpatikus, kérdezgetett is róla. Az a jó, hogy nem vagyok zavarban a közelében. Tavaly és tavalyelőtt szerelmes voltam egy osztálytársamba, vele beszélgetni nem tudtam, mert ha már a közelemben volt, tiszta zavarban voltam, de belőle már kiszerettem.

Amit ez iránt a fiú iránt érzek, kezdetleges, mert ez még nem igazán szerelem, inkább csak bejön, de nekem is szimpatikus, kedves, normális, helyes, rendes, jófej, van humora és szívesen megismerkednék vele jobban és szívesen járnék vele, lennék a barátnője.

15 évesek vagyunk mindketten.


2018. febr. 24. 21:57
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és tudom, hogy ez hülyeség és igazából nem jelent semmit, de belájkolta az új képemet Facebookon, pedig nem az a nagy Facebookozós.
2018. febr. 24. 22:04
 2/2 anonim válasza:
Szerintem az minden képpen nagyon jó hogy nem vagy a közelében zavarban, mert így közvetlenül tudtok beszélgetni ha beszélgettek. Én arra bíztatlak hogy próbálj valami jó témát felhozni amiről lehet beszélgetni. Sok szerencsét 😉
2018. febr. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!