Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak mi lenne jó?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak mi lenne jó?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok az osztálytársamba 9.-ik vége óta (Most 11.-es vagyok)jó barátok vagyunk nyári szünetben találkoztunk.Még kilencedikben elmondtam neki az érzelmeimet ám ő nem viszonozta.Azóta érdekes dolgok történtek.A telfonomban a facebookra majdnem kiiírta h sziasztok szerelmes vagyok *kiszemeltem neve*-ba ezt és ezt csinálnám vele.(18+as dolgok)

Végül nem nyomott rá a megoszt gombra de botrány lett belőle viszont hamar elsimult helyrehozott mindent végül is csak poén volt tudom hogy nem osztotta volna meg.De ha nem úgy

szeret akkor miért ír ilyet?

Pár napja beszéltünk és azt mondta hogy én nem az ideálja

vagyok.Amióta szerelmes vagyok belé mindig jeleztem érzelmeim.Sírtam érte ha baja esett,mindig ott vagyok mellette

Annyira szerelmes vagyok belé,hogy az már beteges.Az életemet odadnám érte.Szószerint egész nap ő jár a fejemben.Mit

Javadoltok mit csináljak hogy jobb legyen?



2018. febr. 24. 22:33
 1/2 anonim válasza:
Csak nehogy friendzone-ba tedd saját magad ezzel a sok próbálkozással :/
2018. febr. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Próbáld meg tőle távoltartani magadat se beszélni se segiteni neki igazából a lények hogy legyél közömbös iránta. Ha majd keresi a társaságodat akkor fokozatosan engedj fel. Ha nem érdekli akkor hagyd a francba. Ebben az esetben nem éri meg !
2018. jún. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!