Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek most szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most szerelmes vagyok? Vagy ő belém?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban, már 2 éve ismerem. Mellete ülök kb. 3 hete. Nem akarok bele szerelmes lenni, mert a többi lány kicikizne vele, nem azért mert csúnya, vagy hülye (egyébként okos) hanem mert irigyek lennének.

Amikor beszélgetünk belenéz a szemembe, megnevettet (eddig még nem csinált ilyet), és ez nekem is tetszik, csak még magamnak sem merem bevallani, hogy szerelmes vagyok belé, sőt, már az egyik osztálytársnőm észrevette, a ,,mintha tetszene neked,, de persze letagadtam . Az a probléma, hogyha szeretem is, nem tudnám neki bevallani, és ő sem tenné meg a barátai előtt. Elmenni együtt bárhova is, nem. (Szülők, stb... miatt)

Légyszi segítsetek nekem! Mert nemtom most mi az ég történt!



2018. febr. 26. 14:23
1 2
 1/18 anonim válasza:
Valószínűleg tetszik neked a fiú. Ez ellen nem sok mindent tudsz csinálni:(hasonló helyzetben vagyok szóval átérzem a dolgot:(Próbálj többet lógni a fiúval, ha érdekled,egy idő után ő fog odamenni hozzád beszélgetni:)(hogyha szokott nézni a srác az jó jel;))
2018. febr. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Mivel a padtársam, így elég sokat látjuk egymást. ☺ (egész nap)
2018. febr. 26. 17:27
 3/18 A kérdező kommentje:
Ha nem is tetszek neki, valami tipp esetleg, hogy hogyan tetszessem meg vele magam? (Ha van ilyen szó ☺)
2018. febr. 27. 12:51
 4/18 A kérdező kommentje:
Van egy kis probléma... új lány a láthatáron... (szerintem az új csajnak nagyon tetszik a srác, és a srác pedig vele jobban el tud ,,röhécselni,, mint velem) ilyenkor mit csináljak, hogyan vakarjam le az új lányt a fiurol?
2018. márc. 5. 12:56
 5/18 anonim válasza:
Ne az uj lannyal foglalkozz,ha melletted ul ti tobbet tudtok beszelgetni meg minden,szerintem viszont jo lennr ha elmondanada sracnak hogy tetszik neked. Ki tudja lehet te is neki es csak feltekennye akar tenni az uj lannyal ;)
2018. márc. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nem nézek ki valami jol, és a mi korunkban kinézetre (leginkább) megy egyenlőre az egész (engem nem érdekel hogy néz ki egy fiú, csak az, hogy legyen kedves szórakoztato, stb.... viszont a fiukat ilyenkor inkább a lány alakja, különösebb testrészei érdekli) az a lány nem ül mellettem, hanem jóval messzebb, és minden szünetben odajön, a srácnak jópofizik, nekem grimaszol, stb.

Nem vagyok túl nyitott sem ilyen téren, hogy elmondjam neki szemtől szembe, hogy ,,hé, te, tetszel nekem,,.

És köszi a válszt! 😉

2018. márc. 5. 19:03
 7/18 anonim ***** válasza:
Megérdeklődhetem hány éves vagy? semmi negatív gondolat ha mondjuk fiatalabb vagy, könnyebben tudnék segíteni
2018. márc. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Az a hülye csaj mindig ott kotnyeleskedik körülöttünk, és a srácnak meg tetszik. Rárajzol a padunkra, és a nem engedi a fiu hogy letöröljem, viszont velem is szokott szépen beszélni, megdícsérno, stb... ha az a hülye nincs ott. Mit jelent ez? Segítsetek légysziii!
2018. márc. 9. 13:53
 9/18 anonim válasza:

Ne foglalkozz a lánnyal. Valószínűleg csak szórakozik a sráccal.

Ha gondolod hívd el a srácot valamerre vagy szünetben beszélgess vele kettesben valamerre.

2018. márc. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Ha nem mered elmondani neki, akkor próbáld meg kideríteni, hogy azt érzi-e mint te. Vagy ha 8. végére is így érzel iránta, és nem ugyanoda mentek továbbtanulni, akkor mond el neki az utolsó találkozásotok alkalmával, hogy, hogy érzel. Mert akkor ott max kínos lesz, viszont utána már el is felejthetitek.
2018. márc. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!