Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú. Nyolc éve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú. Nyolc éve osztálytársam, és most tetszett meg, konkrétan ballagáshoz közeledve. Mit tanácsoltok? Többi lent 14/L

Figyelt kérdés

Szóval ugye ez a fiú idősebb nálam pár hónappal, de amúgy ovi óta ismerem. Nem mondom, hogy rosszba vagyunk, mert sokat beszélünk és amúgy tök jól kijövünk.

Két hónapja tűnt fel, hogy szeretem... Valamikor összemosolygunk órán, súgok neki, csomót nevetünk együtt meg ilyenek. A legjobb barátja a legjobb barátnőm legjobb fiú barátja, szóval azért sok időt töltünk együtt.

Nyomul rá egy csaj (akinek van pasija...), de ő nem mutat különösebb érdeklődést, ahogy felém sem. Nem tudok semmit arról, hogy tetszene-e neki valaki.

Nem tudom, hogy elmondjam-e neki az érzéseimet. Félek mit reagálna.

Elmondjam neki vagy ne? Ha igen, akkor mit mondjak? És mikor mondjam el? Ballagás környékén (mondjuk nyáron a négyesünk [én+legjobb barátnőm+ő+az ő haverja] úgyis talizik, szóval...), vagy inkább most? Nagyon tanácstalan vagyok...

(Légyszi értelmes válaszokat adjatok)



2018. febr. 26. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából 14 évesen a fiúk nem nagyon szokták kimutatni - vagyis a legtöbbjük - a lányok felé az érzéseit, mert nem nagyon merik, nem nagyon értik még, hogy mit éreznek valójában. Szerintem ha próbálkozol nála, akkor simán lehet, hogy ő is komolyabban fog figyelgetni irántad és lehet belőle valami. Az meg pont jó hogy nemsokára ballagtok, mert nem kell félnetek attól, hogy ha szakítotok és osztálytársak maradtok, akkor minden nap a másikat kell nézni, szóval baj se nagyon lehet belőle.
2018. febr. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szerintem kérdezd meg a fiú haverját, hogy van e valaki aki tetszik neki (mármint a fiúnak aki neked tetszik) és ha azt mondja, hogy igen akkor kérdezz rá. Amúgy én is hasonló helyzetben vagyok csak nekem az egyik barátnőm hajtott rá arra a fiúra aki nekem tetszik, de én megkérdeztem a fiú haverjával és azt mondta nem tetszik neki senki
2018. febr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1.válaszoló: Értem, köszönöm ❤
2018. febr. 27. 06:41
 4/9 A kérdező kommentje:

2.válaszoló: köszönöm a tanácsot ❤

Amúgy velem is volt már hasonló (hogy a barátnőmnek is az tetszett, aki nekem), nem a legjobb érzés, de kitartást❤

2018. febr. 27. 06:42
 5/9 anonim válasza:
Szia! Kísértetiesen hasonlít az én történetem a tiédre. Esetleg megkérdezhetem, hogy merre laksz, vagy hogy hívnak?
2018. máj. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Veszprémben lakom, Kriszti a nevem
2018. máj. 5. 22:30
 7/9 anonim válasza:
Ohh... :( Na mindegy, pedig azt hittem, hogy az osztálytársam vagy. :D
2018. máj. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem:D
2018. máj. 6. 12:05
 9/9 Kamikaze0521 válasza:
Helló dettó veszprémi vagyok... Megoldodott a problémád?
2019. okt. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!